Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy új hely, új suli, új élet. Elköltöztünk Budapestről és egy egész új környezet vesz körül, de élvezem. Na szóval, nem írom ennyire körül a lényegre térek. Az új osztályomból egy fiúval nagyon jól kijövök. Pedig, ő az osztály "legmenőbb gyereke"... Nagyon kedves velem, becézget, azt mondta, hogy szép vagyok, az ideálja olyan ahogy én kinézek, ráadásul mellé ültetett a tanár... És aranyosan mosolyog rám, elmond olyan dolgokat amiket én csak a legbizalmasabb embereimnek mondánék el. Segít ha baj van... Szóval igen. Jaj! Jut eszembe... Az új barátnőm egyszer kikiabálta a teremben, hogy: "Tudjuk, hogy szerelmes vagy belé!" - rám mutat.

Erre csak csúnyán ránézett és nem szólalt meg. Meg a suliban egy pár lány mondta, hogy tetszem ennek a fiúnak, de nem tudom, hogy pletyka vagy tényleg. Mert nekem tetszik ő.

Szerintetek neki is én, vagy szimplán kedves mert új vagyok?

14/L


2013. szept. 26. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb dolog tipikus az ilyen kis kezdődő szerelmeknél. (Kivéve a bizalmi ügyeket, az a barátság hoz hajlik.)

Szerintem bejössz neki. Hamarosan valószínűleg elhív valahova: moziba, egy fagyira vagy csak sétálni. Ha nem akkor NE hívd el te, hanem kezdj csak célozgatni rá. Valószínű, hogy akkor csak kételyei lennének hogy neki teszel-e. Am. meg simán csak legyél nyitott kedves, mindenek előtt őszinte, stb., stb.

Remélem segítettem.

F/15

2013. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. szept. 27. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!