Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki, vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy csak én vagyok hülye?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy tanfolyamot idén. Vagyunk páran a csoportban, köztük van egy srác is. Mostanában arra lettem figyelmes, hogy gyakran néz. Általában meghúzódik a háttérben, és elég sokszor rám pillant, mikor én épp nem nézek rá, de a szemszögemből mindig látom, hogy engem figyel. Néha-néha van szemkontaktus, összeér a tekintetünk, de én mindig gyorsan elnézek, nem is tudom, miért. Pedig nekem bejön.

Most akkor ez mit jelent, az ő részéről?


2013. szept. 24. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nézz. Az ő részéről.
2013. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
a beszélgetés néha megold ilyesféle problémákat
2013. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok már normálisan, idióták.
2013. szept. 24. 20:17
 4/14 anonim ***** válasza:
tetszel neki csak biztos félénk
2013. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nézegetek egy csajt, akkor az azért van mert tetszik! Szerintem bejössz neki csak fél megszólítani!
2013. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, kissé félénk a srác :/
2013. szept. 24. 20:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy néz még nem biztos hogy tetszel neki. de elég valószínű hogy igen csak félénk. legközelebb ha néz teis nêz rá ês mosolyogj egy picit rá :) lehet ettöl megjön a bátorsága és elkezd veled beszélgetni . De azért még ne éld bele magad hogy biztos tetszel neki..
2013. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is tetszel neki ,félénk. tartsd meg a szemkontaktust és lefelé nézz el ne oldalra.
2013. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%

#2 vagyok


Bocsánat, ha nem voltam egyértelmű. Ezzel arra akartam célozni, hogy keresd a társaságát. Ha beszélgetsz vele, akkor elindítasz egy folyamatot valamilyen irányba és így kiderülhet, hogy érdekled-e. És nem, nem cink egy lánynak kezdeményeznie a beszélgetést, mielőtt valaki ebbe is beleszólna.

2013. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De én félek kezdeményezni. Tudom, nem olyan, aki leharapná a fejem, de akkor is, nem igazán vagyok egy tyűű de bátor ember én se.
2013. szept. 24. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!