Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazan ide tartozik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazan ide tartozik de tudnatok segiteni a baratommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ma meloba a baratom elvagta a kisujjat nem tudom melyik reszen de azt mondta a csontig bevagta. Az a baj nem magyar es nem tudta pontosan elmagyarazni de volt ma orvosnal es azt mondtak neki hogy holbap meg megnezik de lehet megmutil es valami szalat azt nem tudom h femszalat v mit kell bevezetni oda. Ez mennyire komoly aki esetleg hallott ilyenrol az tudna segiteni? Csak kerlek nyugtadsatok meg h levagni ilyen miatt nem kell az ujjat mert nekem az a legnagyobb fobiam ha valakinek hianyzik valamilyen vegtagja vagy annak egy darabja es en azt nem birnam elviselni ha ez tortenne vele :(
2013. szept. 26. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát így látatlanban nehéz megmondani...

Ha úgy vágta el, hogy sok ideg sérült, akkor elég komoly műtétje lehet. Továbbá ha ín szakadt, akkor is műteni fogják. Ahhoz, hogy amputálják, ahhoz nagyon súlyosnak kell lennie egy sérülésnek. Akkor nem holnap néznék meg, hanem azonnal cselekednének. Szóval szerintem nyugi, nem lesz akkorra gond! ;)

2013. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi ez azert kicsit megnyugtatott :)
2013. szept. 26. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!