Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valakit megcsalnak, mindenki együtt érez vele; de ha nem kelendő és ez fáj neki, még mások is belerúgnak?

Figyelt kérdés

A két dolog első hallásra nem rokon, de elmagyarázom, mire gondoltam. ha valakinek félrelép a párja, illetve ha akarata ellenére szingli, akkor a legnagyobb fájdalmat mindkét esetben az okozza, hogy úgy érzi, ő kevés a másiknak, illetve másoknak és ezért kerestek/keresnek mást helyette.

Azonban az első esetben a legtöbb ember mellette van, míg a második esetben a sértett fél gyakran még a kívülállóktól is bántásokat kap. Pedig a második eset szerintem még rosszabb, mert az egyes legalább elmondhatja, hogy ő kellett valakinek.



2013. szept. 27. 00:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A megcsalt-tat lehet vigasztalni, bátorítani:

-Ne bánd, nem kár érte. Nyugi, jön másik, jobb, olyan akit megérdemelsz.....

A régóta szinglinek mit lehet mondani?

-Eddig is meg voltál egyedül! Mit akarsz?

2013. szept. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én általánosságban mondtam el a véleményem, nem kifejezetten rólad. Nem hinném, hogy igazságtalan, amit írtam, inkább úgy mondanám, hogy az, ami igaz, néha bizony fájdalmas és nem esik jól az embereknek. De ha nem esel el a kerékpárral és ütöd meg magad, nem fogod megtanulni, hogy kanyar előtt fékezz le. :)


A pasikat mindig basztatják, már kiskoruktól jön a "na, van má barátnéd?!" duma, aztán egy idő után mindenki rájuk telepszik, hogy miért nincs nőjük? Én nem erre a szitura gondoltam, amikor írtam az előző válaszom. Erre csak azt tudom mondani, hogy azért mert elbaszott emberek vesznek körül minket. Siralmas, milyen primitívek az emberek és itt most elsősorban az érzelmi intelligenciára gondolok. Aztán meg a normálisra. :)

2013. szept. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben akadnak egyedülálló emberek, akiket mi is szoktunk piszkálni pont azért, mert egyedül vannak. Az egyik egy 30 éves haverom, szerintem az elmúlt 6 évben nem volt barátnője, úgy próbált csajt is összeszedni, hogy buliban beállt valaki mellé, majd hirtelen le akarta smárolni, aztán meglepődött, mikor ez nem sikerült. Az anyjáéknál lakik, neki ez így jó, kényelmes. Nagyon bírom a srácot, de 30 évesen, ilyen körülmények között - még mindig - egyedülállónak lenni szerintem nem normális, szoktunk agyalni rajta, hogy vajon ez miért jó neki így, de nem jöttünk még rá a válaszra.


A másik a legjobb barátnőm. 33 éves lesz, az én 3 évvel ezelőtt hordott, kínai piacon vett kamu tornacipőmet elkunyerálja tőlem, mert ő imád bakancsban meg ilyen kamaszcuccokban járni és sajnos nem talál magára való tornacipőt, mert mind strasszos vagy köves amit most árulnak. Összejön évekkel fiatalabb fiúkkal, egyszerre több sráccal is kavar, akikkel utána vagy előtte Feldmár meg ehhez hasonló pszichológiai témájú (nagyon felnőtt) előadásokra mennek, de ha egyedül megy azt se érdekli. Úgy állítja be magát, hogy ő annyira különleges és önálló, hogy nincs ráutalva arra, hogy párja legyen, ő magában is tökéletes társaság. Ezeket monológba is szokta szedni, amit aztán néha megspékel olyannal, hogy ő már rég szült volna, de nincs kitől. Összejön 400 view-s magyar zenei celebekkel, akiknek még soha nem volt barátnőjük, úgy néznek ki, mint Galla Miki fiatalon, de szerinte Istenek, majd felismerik a benne rejlő álomnőt és boldogan élnek, amíg meg nem halnak. Ha valakivel össze is jön, akkor képes olyanért szakítani, mert mondjuk rossz műsort nézett a tévében, olyat, ami őt nem érdekelte és nem volt hajlandó kérésre sem elkapcsolni az illető. Első látásra zsákutcának ítélt embereket szed össze, akikből megpróbál királyfit faragni és hiába mondja neki mindenki, ő csak megy szembe az árral, mert ez a "megérzése", ezt kell tennie. Ha beteg, akkor is azért beteg, mert a lelkében nincs rend.


Hú, hosszú lettem, elnézést. Én csak azt mondom, hogy több önvizsgálat kellene azoknak, akik több éve egyedül vannak, mert nem mindig a környezet a hibás és igenis lehet őket piszkálni dolgokért, amik ellenük dolgoznak és nem veszik észre.

2013. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Belém belém rúgtak párszor pontosabban a párkapcsolat fanatikok nem nézték jó szemmel h én egyedül is boldog vagyok.

Pedig így van bár egyesektől megkapom néha h önámítás önámítás pedig nem így van.


a 8-as megjegyzése pont ilyen

h "vegyék már észre magukat, kezdjenek valamit az élettel ne csak várják a sült galambot és sajnáltassák magukat, hogy nekik semmi se jön össze"


Öreganyád térde kalácsa ki mondta neked h aki egyedül van az magányos és sajnáltatja magát, sült galambot vár meg h nem tudd mit kezdeni az életével.


Am néhány ilyen embert leszámítva a kutyát nem érdekli h szingli v v sem.

Nincs a homlokra írva :)

Élvezd inkább a szinglisséget időd mint a tenger pénzed a tiéd nem kell sza.os pelenkával rohangálj...


Gondolj inkább ere :)

2013. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

82 %, nagyon érdekes dolgokat írtál. Nem semmi emberek azok, akiket írtál.

Az az érdekes egyébként, hogy magamat is beleértve vagyunk egy páran, akiknek nincsenek ilyen bogarai és mégis egyedül vagyunk. Nem tudom, miért.

2013. szept. 28. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!