Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az oka, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka, hogy a mai lányok igényei az egekben vannak, főleg a fiúk külsejét illetően? A média, a neveltetés, elkényeztett életmód, a szülők vagy a gének a hibásak?

Figyelt kérdés
Itt most nem az alacsony, vékony/kövér, csúnya, fogatlan, büdös, igénytelen fiúkról van szó, hanem, amikor egy átlagosan kinéző fiút is visszautasítanak teljesen átlagos külsejű vagy csúnyának tartott lányok is.

2012. okt. 14. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
a médiát hibáztatom. ha minden nap olyan reklámot lát, aligha használ a nevelés
2012. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez fordítva is igaz.
2012. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

a média sztem is, és mivel a szüleik is ilyenek a gyerek is ilyen lesz, ugye az alma nem esik vissza a fájától :D, az elkényesztetettség nem hiszem mivel én is az vagyok fiúként és ebből csak a lustaság az eredmény nem a nagy igények xD a génekkel meg öröklik a személyiségszerkezet 1/3-át


szal 1/3 részt gének

2/3-részt média, barátnők, szülők


De nem kell rinyálni, hogy de jó lenne Japánban élni meg stb hanem alkalmazkodni kell, testépíteni, fejleszteni magad, lekezelőbben határozottabban viselkedni ha nem tudsz fejleszted. sok sikert, használj fel mindent amit tudsz! :D :)

F19

2012. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hibásak? mindenki azt választ, akit akar... rengeteg minden az oka... nem tudom, ezen mit kell írogatni...
2012. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
egekben? ilyeneket istenítenek külsőre mint justin bieber... hagyjuk már, csak idióták a mai lányok... mondom ezt lányként... nahjó, amúgy szerintem is a média az oka valamilyen szinten, de ez kicsit olyan, mint a csokigyártókat hibáztatni az elhízásért:/ ha lenne eszük felfognák, hogy nem az a jó, ami ott megy...
2012. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Mert valaha az volt a természetes,hogy a férfi dolgozott,a nő pedig otthon ült,és a házi dolgokat csinálta,pl. főzött a férfira,anno az ősembereknél a fiú ment vadászni,a lány meg otthon maradt. Még egy 50 évvel ezelőtt is 20 évesen már összeházasodtak,és kölcsönösen kiegészítették egymást. De a mai modern steril világ eléggé eltorzulttá lett. Rengeteg(főleg a 30-40es) egyedülálló nő. Hogy miért,mert már a nők is dolgoznak ugyanolyan pozíciókat töltenek be,mint a férfiak,és egyszerűen nincs kedvük otthon főzőcskézni egy éhes pasasra...Ez a mai hülye felgyorsult világ az oka. Sok nő úgyis elvan nagyon jól,h nincs mellette senki.

Nekünk férfiaknak még mindig jól esne ha lenne egy társ aki otthon finom vacsorával vár minket. Mi nem bírjuk sokáig egyedül. Alapvetően az a baj,h mi férfiak semmit se változtunk,csak a nők hülyültek meg...!

2012. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem kinézetre aztán teljesen alapvető elvárásaim vannak - mondjuk persze vannak olyan tényezők, amik előnyt jelentenek, de hát én sem vagyok tökéletes, sőt...- , nálam a fiúk mindig a belsőt illetően buknak meg, ami azért elég elkeserítő. Hozzátenném én is, hogy ugyanúgy megnőttek a fiúk igényei is, és én ezt leginkább a médiának tudom be. Sulykolják az emberekbe, hogy a hibátlan bőr, a szabályos fogsor, kis orr, ilyen-olyan alkat a "szép", miközben talán ha ezektől a hibáktól eltekintenénk egyes embereken, óriási értéket fedezhetnénk fel a szépségen túl. Persze vannak olyan családok, ahol a szülők rontják el a nevelést, elkényeztetik a gyerekeket, de szerintem nem ettől lehet folyamatban ez a változás. Az hogy a gének hibásak-e... Érdekes kérdés, én erre is fognám egy bizonyos szintig, hiszen már egy adott egyéniséggel születünk meg, ami később már csak fejlődik és formálódik. Most elgondolkoztattál. :)

16/L

2012. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A fiúk igénye is a médiához alkalmazkodik. Rajtam anno volt egy kis plusz, kutyának nem kellettem. Méghogy a pasik nem a külsőt nézik. De tudod most már kölcsön kenyér vissza jár, ez van.
2012. okt. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A média szerepe kijelentéssel egyetértek. Nagyon befolyásoló, én komaként is így vagyok ezzel, megvan nekem is a nőideálom, és szinte minden nőt kb. ahhoz mérek, azokat az arcvonásokat keresem, akik olyanok mint a számmra tetsző csúcs egyedek. Egyébként találtam is már pár ilyen lányt, és számomra tökéletesek voltak kinézetre ők is. Viszont ez még nem jelenti azt,hogy az a többi pali számára is ugyanúgy egy tömegből kitűnő különleges egyén volna, lehet hogy számukra meg ő volna az átlagabb de szép azért kategoiájú lány. Ez mind izlés kérdése. Attól hogy te átlagosnak ítéled magad, attól még tehát sokaknak lehetsz átlagon fleüli is. Vannak agyonhypolt sztárok is ,akiket meg jópár nő átlagon alulinak tart. Mindnekinek megvan az ellentábora, rajongója is. Ez egy ilyen dolog. utri,hogy kinek jössz be, szerencse kérdése. Mindenki általában az ideáljait keresi az ellenkező nemben, mert szexuálisan az izgatja fel. Ez egy teljesen normális jelenség, nincs mit tenni ellene. Régen, amikor még nem volt tv- magazinok, akkor meg voltak hősök, közismert emberek, akiket sztároltak középkorban mondjuk ,akkor meg azok voltak az ideálok. Ez ilyen dolog. Mindig vannak ikonok.

Médiának a hátrányos szerepe inkább a belső tuljadonságokra van nagyon hátrányosan, a nők főleg ilyen nagyon nnagy don juanokat keresnek maguknak ,mert ezt látták az elmebeteg romantikus vígjátékukban ,a nagy alakítást, és legyél jellemben legalább akkora színész! Na ez egy elég nagyszarság.

2012. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a férfiakkal is nagy baj van! Elvárják, hogy a nő udvaroljon nekik!


A mai lányok és fiúknak az igényei is megváltoztak a külsőség felé!


Nekem erre van egy tipikus példám. Én egy középmagas, karcsú, hosszú hajú szabályos arcú lány vagyok. Randiztam egy pasival a neten, aki egy alacsony, görbe lábú, csúnya férfi volt. egyáltalán nem jött be.

Persze ő kijelentette, hogy én is csak egy átlagos nő vagyok...jaja, de ő azt nem vette észre, hogy ő meg k*rvára átlag alatti...

És ki volt akarva, h rá csak a kövér nők buknak...

De persze nekem le akarta rombolni az önbizalmamat, hogy ő magát feljebb rakja.



Nekem nincs nagy igényem: kb. 175 cm magasság, rendes haj (ne legyen hátul a homloka), normál testalkat, átlagos arc, szép belső.

Persze van olyan, aki külsőre bejönne, de valahogy nincs vonzódás.

2012. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!