Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a nő miért nem veszi magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nő miért nem veszi magát észre? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom 1 hónapja, viszont van egy csaj, aki már régebb óta rányomul.

Az sem zavarja, hogy most vagyok én a barátomnak.

Na meg persze az sem zavarja, hogy a barátomnak nem kell, de nem fogja fel egyszerűen, csökött agyú.

Ennek ellenére nyomul, hízeleg, én meg már szinte rosszul vagyok tőle.


Mit tanácsoltok?



2013. szept. 27. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

fejeld meg hátha azt érti:))

a barátodnak kell nagyon határozottan-keményen ezt a tudomására hozni minél több ember előtt

2013. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Bízz a párodban.

Igazából ne, de most mit tudsz tenni? Eleve egy hónapja vagytok együtt, még azt is megértem hogy ez szimplán nem érdekli a másik csajt.


Ja és gratulálok, most érted milyen férfiként kapcsolatban lenni, csak szorozd meg azt az egy csajt végtelennel. És nem, nem verheted meg, és nem nem is akarhatod megalázni, különben egy idegbajos szemét vagy.


Szóval, hmm, dohányozz.

2013. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!