Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Némely nő miért nem veszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némely nő miért nem veszi észre magát még akkor sem, ha a pasi lekoptatja? Utána ugyanúgy nyomulnak.

Figyelt kérdés
lekoptatás,pióca
2013. márc. 30. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert buták...
2013. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert a pasi tényleg fontos neki, és nem képes elhinni, hogy nincs esélye. Vagy egyszerűen kitartó.
2013. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
a pasikban is van ilyen... ez az emberi természet velejárója :)
2013. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És ha a pasi megmondja a nőnek,aki nyomul rá,hogy más érdekli,és már van kialakulóban valami,miért nem képes felfogni a nyomulós?Vagy pedig az van,hogy egy darabig eltűnik,az ember azt hiszi felfogta,és újra felbukkan később.
2013. márc. 30. 20:44
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Hát nekem a leghalványabb fogalmam sincs, hogy mit látnak benned. Mindenesetre más pasi összetenné a két kezét, hogy egyáltalán kell valakinek, nemhogy piócának nevezze a nőket. Különben a recept egyszerű: megdugod, és soha többé nem hívod fel, ha keres, nem veszed fel a telefont. A legbunkóbb megoldás, de így legalább megtanulja az ember lánya, hogy nem kezd olyannal, aki nem érdemli meg.


25/N

2013. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat a piócáért,durva szó volt.Válaszokat várok,mert érdekel,hogy szerintetek miért van ez?
2013. márc. 30. 20:55
 7/17 anonim ***** válasza:
nálam ez nem lenne jo mert én nem tudnék ugy llefeküdni egy nővel hogy azzal nem tervezek hosszutávra... na jo le tudnék de egész szar lenne utána a számize...
2013. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mit tudsz,amit a többi pasi nem?

Lehet,hogy én is rád tapadok :)

2013. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akiről szó van,jóképű,nagy dumás,mosolygós,optimista,mindenkivel kedves.
2013. márc. 31. 09:23
 10/17 anonim ***** válasza:

Kapcsolat előtt nyomul, vagy szakitás után?? Előbbiben én nem nyomulok aki lekoptat az számomra többé nem is létezik.. Volt olyan vissza akart kapni (ló helyett jó a szamár is) elküldtem a fenébe. Gondolta volna meg előbb.

Utóbbiban én azért nyomulok mert szeretem az exem és vissza akarom kapni. Ameddig egy kis esélyem is van én próbálkozom bár nem vagyok valami kitartó azért ha fontos valami azért igyekszem megtenni mindent. Kell ennyi az ember lelkiismeretének, hogy ő mindent megtett. Ha nem jön össze Úgy könnyebb elengedni is, hisz tudod hogy nem rajtad múlt hanem az ő döntése.

2013. márc. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!