Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne az ilyen csajjal úgy kiszúrni, hogy vegye észre magát?

Figyelt kérdés

Hát a csaj 14 éves és már most nagyobb K. mint aki a 6.-on áll évek óta.. 11évesen már nemi életet élt.. Amikor idejött hozzánk akkor először beadta,hogy milyen visszahúzódó kis csaj,aztán ugye kimutatta a foga fehérjét olyan dolgokkal ...mint pl: kiverte a barátjának a haverjainak a f*rkát,le smárolta őket,meg tapizta őket,kibeszélt mindenkit,keverte a sz*rt...Az osztályban hülyítette a fiúkat,összejött velük aztán dobta a pasija miatt.. A barátja (ő is az osztály társunk) látta milyen könnyű vérű csaj megd*gta azt dobta.. Ez nem is az én bajom nem zavar,csak az már felháborít,hogy minden csajnak a pasijával ki akar kezdeni..(enyémével is) Már kérdezte hol lakik a barátom mert megnézi 1közösségi oldalon és felveszi msn-re,adjam meg neki a telefonszámát... Meg,hogy ő ismerni (az egyik csajnak az osztályban) a pasiját..közbe azt se tudja ki az... Aztán ma kavarta a sz**t pontosabban(elvette a srácot a csajtól és azelőtt meg összeakarta hozni őket) és a csaj elküldte egy melegebb éghajlatra besérült, haza ment mert fájt az igazság... Mikor fiú van a láthatáron legyen az:osztálytárs,évfolyamtárs,vagy valakinek a közeli ismerőse akkor elkezdi játszani az agyát,hogy észrevegyék,mű nevetéssel,magamutogatással,másokat beolt és elmeséli,hogy miket csinált ugye (kinek v*rte ki,kit sz**ott le így meg úgy,barátja hol és hogyan ujjazta meg,ő hogyan v*rte a barátjának ki és hol,mi volt a szex alatt..)és azt hiszi most a fiúk felnéznek rá...

Mindenki már utálja az osztályban,(saját magát utáltatja meg-.-")és akkor elkezd rinyálni,hogy őt mindenhol mindenki utálja persze ok nélkül szerinte... Már mindenki kerüli az osztályban mert tudják milyen ..)Lassan már kivan közösítve és akkor kezdi el keverni a sz*rt,hogy foglalkozzanak vele is..Nekem nagyon elegem van belőle legszívesebben megtépném és más is de akkor meg én meg a többi csaj szívom meg az egészet és az ilyen csajjal nem vagyok hajlandó év végéig kibírni. Valaki adjon valami tippet,hogyan adjuk már a tudatára,hogy jó lenne ha változtatna a viselkedésén? Vagy mondjam meg a szemébe,hogy a K-s viselkedését jó lenne ha már elhagyná!?


2010. dec. 7. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
dobd partyba a sátorfádat
2010. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
-.-"
2010. dec. 7. 19:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Merre lakik? küldd rámxD
2010. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányok gyárilag ilyen hülyék.Bármit csinálsz, nem fogja magát észrevenni, mert azt hiszi, hogy ez a "normális", ő így nőtt fel, tipikus anyuci-apuci icipici elkényeztetett kislánya.Az ilyeneket csak sajnálni lehet, már csak pár év és látni fogod a sarkon.
2010. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem elkényeztetett csak otthon állandóan a cirkusz megy... De én erről nem tehetek,hogy az anyja egy ilyen b*rmot szedet össze..
2010. dec. 7. 19:20
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
Tudom mire gondolsz, egyszer nálunk is volt 1 ilyen csaj... Mivel én nagyon.nagyon gonosz vagyok :D és szemét :D ezért több féle dolgot is kitalálnék. Szóval először is vagy nagyon közösítsétek ki, vagy én szerintem összebeszélnék a fiúkkal hogy járjanak vele aztán dobják, vagy ami rám jellemző :D én lehet összebarátkoznék vele és amikor elárulja hogy ki tetszik neki vagy ilyesmi, akkor beszélnék azzal a fiúval hogy járjon vele aztán dobja, vagy ami még jellemző rám :D az, hogy mivel elég nagyszájú vagyok és megmondanám neki hogy egy nagy K. és jól megtépném (volt már rá példa hogy megtettem :D XD, de nem áruld el senkinek :D). Szívesen segítettem :D
2010. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
majd egy jóóóó hangosan csattanó pofon ^^ :D
2010. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én simán átkiabálnám az osztályon, amikor csönd van, hogy: "Petra (vagy ahogy hívják...), tudsz róla, hogy egy ótvaros nagy rib@nc vagy?"
2010. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jóóóóóóóó hangosan, hogy a szomszéd teremben is hallják, valószínűleg úgyis tudni fogják, kiről van szó. 8)
2010. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Moonwish ***** válasza:
49%
küldj rá egy pasit de ugy hogy felcsinálja
2010. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!