Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy csaj ilyen szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy csaj ilyen szemét?

Figyelt kérdés
Sziasztok a következö történt segitettem egy csajnak mert segitséget kért facebookon mindenkitöl én úgy gondoltam rá írok és segitek neki mert normálisnak tünt elfogadta a segitségemet írta hogy majd este írjak neki mondom oké.. Na a lényeg az hogy segitettem neki megköszönte és megkérdeztem nincs e kedve ismerkedni próba szerencse írta de van... Beszélgettünk egy kevesett és írta hogy máskor folytatjuk én tökre feldobodtam meg minden erre mi fogadott reggel a kis ..... letiltott.. hogy lehet valaki ilyen? ha normális vagyok felfogom ha elmondja bocs nem akarok ismizni vagy nem tetszik valami szánalmasak az ilyen nök veletek volt hasonló szituáció?
2013. szept. 28. 04:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Minden facebookos szánalmas...
2013. szept. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
mi a f@sért ismerkedsz neten? Ne csodálkozz
2013. szept. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ő tiltott le. Lehet, hogy beleolvasott a fiúja.
2013. szept. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2 igazad van.. 3. nem hiszem hogy volt barátja egyedül álló volt az állapota. Az zavar hogy legalább öszintesség bocs nem ismerlek ne beszéljünk ennyit kellett volna írnia.. de leszarom már csak szarul esik az embernek:/
2013. szept. 28. 04:58
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Ne aggodj ezt a tarskereso oldalokon valo ismerkedesben is eljatszak vagy randi utan mikor megbeszelitek, hogy legyen folytatas aztan mire haza ersz torolve es tiltva vagy mindehonnan... Ez a mai valos tarsadalom 0 erkolcsel es etikus szintel!
2013. szept. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó ment a zöld kéz ahogy mindenkinek igazatok van
2013. szept. 28. 05:55
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 - ez sajnos velem is megtörtént már jópárszor.
2013. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tanulsag: NE ISMERKEDJETEK NETEN!!!
2013. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

gyavasag. Es ez meg egy soft eset, ez meg "csak" neked faj. Kepzeld el mi lesz amikor tenyleg felelos lesz valakiert/ valamiert es ilyen modon kezeli a dolgokat. En baratnom egy ev utan is az apukajat kuldte el, hogy megmondja hogy vege. Vannak ilyenek.

nem tudom hany eves, lehet hogy meg erik es lehet mondani hogy ezt nem is vette komolyan, mast biztos mashogy intez, de hat a reszletekben a gyonyoruseg nemde?

2013. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

1.: a facebook hülyeség és több dolgot tesz tönkre,mint amennyit jó irányba fordít

2.: a csaj gerinctelen és gyáva

3.: DE! Érthető a reakciója bizonyos szinten,mert engem is piszkáltak már spontán fazonok,volt,hogy hónapokig,naponta 3-4-szer,hogy miért nem írok,meg írjak már(btw: erről amúgy nem jön le neki,hogy ha érdekelne,foglalkoznék vele majdnem minden nap és mutatnék érdeklődést?),és mikor őszintén,viszonylag (amennyire ezt lehet)kedvesen megmondtam neki,hogy figyelj,nekem ez az egész így nem fekszik,én voltam a h_lye,érzéketlen k_rva,aki nem tud bánni az érzéseivel(ugyan már... facebookon... egy kép és pár sor szöveg után.. ÉRZÉS?! vicc.)és aki egyedül fog meghalni-lehetőleg minél hamarabb. Pedig egy rossz szó-nem sok-annyit se írtam neki,csak azt,hogy én nem szeretnék most semmit meg amúgy sem tartom ezt a facebook dolgot jónak,hiszen a való élet az én asztalom,nem itt irkálni,de jelenleg élőben se.(ez az eset mondjuk 2 hónapja történt,eléggé padlón voltam,nem akartam újabb felszínes kapcsolatot,meg kellett kis idő feldolgozni a dolgokat) Szóval... Azért nem minden lány hibás. Persze,írhatta volna tisztességesen,hogy nem,de nézd meg,a legtöbb esetben csak rosszabbul jön ki belőle.


és 4.: Az 1-es pont ismétlése. Hülyeség. Tényleg. Értelmetlen. Ha nem ismered,azért zsákbamacska,ha ismered,akkor én azért elvárnám,hogy a srác igazolván azt,hogy tényleg férfi,odajön szépen,nem bántom,nem eszem meg,és elhív valahova vagy elkezd valamiről beszélgetni velem. Ilyen egyszerű. Na,rájuk tényleg felnézek,hogy van bennük ennyi mersz. :)


De ne kövezzetek meg,lehet,hogy csak én gondolom így.

17l

2013. szept. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!