Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Döntésképtelenség melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntésképtelenség melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

Adott kér férfi hasonló érzéseket táplálok irántuk,de nem tudom melyiküket válaszam.

Az egyikük,15évvel idősebb tőlem,sikeres férfi,jól érzem magam vele jól megértjük egymást egy a szakmánk.Igazi férfi mellette nőnek érzem magam.


A másikuk korban hasonló velem 5 évvel idősebb csak,viszont ő csak most befejezte be nemrégen az egyetemet,nem mondhatni férfiasnak ámbár nagyon kedves,érdeklődő,de vele nem érzem azt a pezsgést amit a másikkal.


2013. szept. 29. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Látod, már meg is válaszoltad a kérdésedet. Csak le kell írni melyikkel, hogy is érzed magad illetve pozitív/negatív. De ha még hagysz időt a dologra akkor magától ki fog alakulni.
2013. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyiket sem választanám a helyedben, mert egyiknél sincs semmi érzésed. Az első az aki anyagilag megtudja adni azt amit te akarsz, de ott sincs érzés semmi a részedről.Miért nem vagy türelmes?
2013. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a "másikat"választanám, és szerintem te is tudod.

15 év elfogadható, ha felnőtt nő vagy, és 15 éves lányka.


Ráadásul a másik pasi csak 10 évvel fiatalabb, az nem olyan sok idő. Hallgass az érzelmeidre, ami az idősebb pasi felé húz. Én így tenném.

2013. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

(sose értettem a "mellette nőnek érzem magam" kifejezést)

ha nincs melletted senki - szoktad magad embernek érezni? Ez a fontos. Meg hogy ... melyiket szereted?

2013. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na igen, és pasi nélkül is nőnek érzem magam, mert az vagyok. Ehhez nem kell más igazolása!
2013. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. A biológiai és szociális leírás mellett egyiknél sem látom, hogy "szeretem". A hasonló érzések ebben az esetben nevetségesek, max. gerjedelem, semmi más. Így teljesen felesleges. Légy egyedül és várj, amíg olyan jön szembe, akin nem kell gondolkodnod! N30
2013. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elsővel dugjál pár évig, a másodikat meg tartsd talonban azokra az időkre, amikorra megjön az eszed.
2013. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!