Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Condyloma hogy néz ki pontosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Condyloma hogy néz ki pontosan?

Figyelt kérdés
hogy néz ki? amiket néztem neten nem hasonlít az enyémre. nem irg kinövés az enyém csak mint egy kis gőrcs vagy betokosodott pattanás fáj egy kicsit de nem viszket vagy ég kicsit megvan duzzadva. ezzel nögyógyászhoz vagy bőrgyógyászhoz kell menni? ott mit csinálnak velem? ez vérvétellel is jár? házi vagy gyógynövényes kezelés nincs rá? 1db ilyenem van és 3x voltam barátommal együtt mindig védekeztünk és mindketten szüzek voltunk mégis hogy kaphattuk el segítsetek tapasztalatok? milyen gyorsan terjed ha ez egyáltalán az lenne?
2013. szept. 29. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne pasiz egy ideig.
2013. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy fotót az egészség témakörben.
2013. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen fertőzésem nők többségénél tünet mentes menj el orvoshoz hogy megvizsgáljon
2013. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mit takar az hogy tünetmentes? ha már kijött egy akkor már az nem tünetmentes nem?
2013. szept. 29. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!