Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már szex közben cikis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már szex közben cikis helyzet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogjuk rá. Égő villanynál, utcára néző ablaknál csináltuk a nappaliban. A redőnyről sajnos megfeledkeztünk, így tökéletes rálátás nyílhatott az aktusra.
2013. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Bár egyéjszakás kaland volt, mégis elég gáz volt, hogy a saját horkolásomra ébredtem, miközben a csaj rajtam lovagolt...bár lehet, hogy ez nem is annyira rám nézve volt gáz, de eléggé kellemetlen volt, de szerencsére a lányt nem érdekelte annyira, mindketten tudtuk, hogy ez csupán egy éjszaka, így másnap nem kell magyarázkodni...
2013. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

második: király vagy :D


nekem kettő elég kinos volt.

Az első 17 évesen.. fekszem a földön, exem pedig hátra dőlve lovagolt rajtam, én simogattam a csiklóját.. mindezt úgy, hogy az ő feje az ajtó felé nézett. Aztán benyitott az apja, hogy "fiatalok, kértek pizzzzzáááááááá....." és becsukta az ajtót.


A másik egyetem kezdetén volt, egy egyéjszakás kaland... az még hagyján, hogy a csajnak szőrös volt. Annyira részeg voltam, hogy ez nem érdekelt. Viszont amikor közölte, hogy ő most elmegy, én lelankadtam, elkezdtem röhögni, és megkértem, hogy csukja be az ajtót maga után. Ezután megsértődött, hátat forditott, és elaludt. Reggel ébredés után dugtunk még egyet, aztán megkérdeztem, hogy mi az az ujján. Közölte, hogy eljegyzési gyűrű, és fél órán át mesélt a vőlegényéről.

2013. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kendrazoltan ***** válasza:

Uhhhhh, fater megnézte kislánya csúnyáját...xD ezek sem rosszak... xD


A második eseted kifejezetten kifinomult humorérzékre enged következtetni, bár sokan nem értik ezt a fajta humort... xD

2013. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Földútra behajtva toltam meg a lányt egy zsiguli hátsó ülésén, tudtam hogy erre havonta 1x ha járnak. persze, hogy akkor jött arra a bácsi-néni lovaskocsival. Az asszony elfordult, az urára az átkarolva takarta, hogy véletlen se lássa, az öreg meg nagy mosollyal nézett :)


'81 táján volt.

2013. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ránk barátom édesapja nyitott.

Láttuk az üvegajtón keresztül, hogy bizony itt mindjárt gáz helyzet lesz, de annyi időnk se volt, hogy azt a rohadt paplant magunkra húzzuk. Apuka benyit, ránknéz: óóó (mondta ő).... megfordult, bezárta az ajtót, és elment otthonról :D Nem folytattuk utána. Szegénynek a szemébe se mertem nézni egy hónapig. :D

2013. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha. Csak házasság után, bezárt ajtóknál, misszionárius pózban, sötétben és akkor is csak gyereknemzés céljából. Mert ez igy illik. Mégis milyen cikis helyzet lehetne ebből hacsak az nem, hogy összefosom magam?
2013. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Barátnőm lovagolt rajtam amikor bejött a kutya és a csajomra ugrott és elkezdte dugni.
2013. nov. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!