Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor mi a helyzet ha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mi a helyzet ha együtt vagyok egy pasival de nem tudok vele miről beszélgetni és a szex se jó vele? De érzem hogy valami közünk mégis csak van egymáshoz? Ha kidobom akkor érzem h valamit kihagyok ha nem akkor meg érzem h meg fogom bánni!

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz vele beszélgetni sem, akkor mi a pi**ának feküdtél le vele??

Hülyíted szegényt, hagyd ott ha nem jó vele.

2008. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ne legyen kérdéses. Se érzelmi, se szexuális téren nem elégít ki....akkor meg mindek kell ez a kapcsolat? Egyértelmű mit kell tenned.

Petranova

2008. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Külsőség és rajongás a válasz...majd csak megunod, mert így semmi értelme nincs az egésznek, elvégre egy kapcsolat erről szólna. Hagyd el,hidd el találsz jobbat, akivel megtudod beszélni a dolgokat, és még a szex is jó lesz.Nem veszítesz semmit!
2008. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg ennyire ragaszkodsz hozzá, akkor beszéld meg vele a problémákat. Próbáld jobban megismerni, mondd el neki, hogy szeretnéd, ha többet beszélgetnétek, erre lenne igényed - meglátod, hogy fogadja. és ami a szexet illeti, mondd el neki, miért nem jó Neked, mit hogyan szeretnél.
2008. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom ( se vele se nélküle)

Egy idő után meguntam és közös megegyezéssel elváltak útjaink, mert még beszélgetni sem lehetett vele, nem volt közös témánk és nem volt saját véleménye sem semmiről!

2009. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!