Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek így vele?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki pár hónappal ezelőtt hajtott rám, de mégsem lett belőle semmi (ez az egész történet egy kalandnak indult). Egy jóképű, népszerű pasit kell elképzelni, aki egy tizessel idősebb nálam. Mivel viszonylag gyakran összefutok vele, még mindig "fűzöget" hogy erősebben, hol pedig csak alig. Mivel neki már sok nővel volt dolga, nekem meg még alig volt pasim, így félek, hogy béna leszek, pedig nagyon tetszik a pasi. Illetve attól is félek, hogy utána esetleg átmegy bunkó stílusba, én meg jobban kötődnék hozzá. Viszont azt sem akarom, hogy megbánjam azt, hogy nem tettem meg. Ti mit tennétek? 24/L
2013. aug. 4. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagyis szűz vagy?
2013. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok szűz. Volt egy hosszú kapcsolatom és ennyi.
2013. aug. 4. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismered mélyebben? Na és már a lefekvésen jár az eszed?
2013. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne félj hogy béna leszel... Urald :D
2013. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24 évesen ezt már el kellene tudnod dönteni.
2013. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak meg akar kurni, ez egyertelmu.

Ha tudod, hogy utana beleszeretsz akkor hagyd ki, mert beki csak par jo korre kellesz.

2013. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem úgy van az,feküdj le vele nyugodtan.legalább tapasztalatot szerzel és ráadásul jól is érzed majd magad.
2013. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!