Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ebben a kategóriában azonnal érkezik válasz a feltett kérdésekre, de ha egy másik kategóriába ír az ember akkor éveket is várhat a válaszra akkor sem kap választ?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 19:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
Pont te vagy a példa kérdező hogy itt kötekedhetünk,humorizálhatunk nincs politika nincsenek észérvek nincs józan ész.Csak szanaszét szopatom és kész.
2013. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kb fele? Szerintem kb a 99%-a nem az a kategória.

Talán még több is mint 99%.

2013. szept. 29. 19:20
 13/20 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy én például nem szoktam más kategóriába írni? Főleg,hogy névtelenül ír a legtöbb ember.
2013. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Onnan hogy feltettem egy órája egy kérdést egy másik kategóriába és eddig 2 válasz érkezett, amit igazából nem is nevezhetünk válasznak. Míg ide 10 perc alatt 10 válasz érkezett.
2013. szept. 29. 19:21
 15/20 anonim ***** válasza:
Fontos lenne azért tudni, hogy melyik kategóriába raktad ki és, hogy mit.
2013. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Talán nézz meg másik kategóriát is, ne csak ezt és akkor megtudhatod.
2013. szept. 29. 19:23
 17/20 anonim ***** válasza:
Tudod mit kedves kérdező.Linkeld be a kérdésedet a másik kategóriából és szerintem oda is hamar sok válasz fog érkezni.Bevállalod?
2013. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, honnan tudná meg az előző válaszadó, hogy melyik a te kérdésed ha nincs neved fölötte?
2013. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Te ezt írtad fentebb

" Ha viszont más kategóriába kellene írniuk, akkor kiderülne hogy hülyék és az nem tenne jót az amúgy is padlón lévő egójuknak."


Erre volt az én válaszom az,hogy Te honnan tudod,hogy én csak ebbe a témába írok? Honnan tudod,hogy nem írok a családi témához,vagy akárhova máshova?

2013. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

" Akik ebben a kategóriába írnak mind tapasztalt, bölcs embereknek érzik magukat, és azt gondolják náluk okosabb nincs is a világon, pedig hülyébbek mint a macskám kölykei. "


S miért gondolnánk ezt,miért vagyunk hülyék? Mindenki más miatt jár ide fel,ebbe a témába.Van aki segít a másiknak,van aki csak kíváncsi másoknak milyen gondjai vannak,van aki csak trollkodni,szórakozni jár ide..


Most már kíváncsi lennék én is a kérdésedre.

2013. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!