Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressen belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressen belém?

Figyelt kérdés

van egy lány barátom akit régebb óta ismerek és a legközelebb állok hozzá, mindent tudok róla. Mivel rengeteget beszélek vele, sokat találkozunk így nagyon belészerettem amiről neki fogalma sincs. Tényleg mindent tudok róla, ismerem a családját, az életét, a multját, egyszerűen mindent és nagyon kozel állok hozzá. ez olyan "fiú-lány barátság" amit mindenki tud hogy nemlétezik mert valamelyik fél többet érez mindig, ebbe estem enis bele:(

Hogyan szeressen belém? Vannak egyátalán ilyen "trükkök"? Mit kell tennem hogy belémszeressen? 16éves fiú vagyok, a lány szintén 16. Kérlek segitsetek:((



2013. szept. 29. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy tudna-e irántad többet érezni mint barátság..
2013. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem szeretném elrontani a barátságot vagy kínos helyzetbe hozni magam. Nemkell, hogy azonnal belém szeressen,ha kell több évet várok rá,csak szép lassan szeressen belém. Minél többször gondoljon rám stb.. pl:milyen helyzeteket teremtsek ami megmarad benne ?
2013. szept. 29. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Okés.. Nos akkor.. a haverommal pont ilyen helyzetben voltunk. És bármit is tett, nem sikerült neki elcsábítania. Az a baj makacs vagyok, és válogatós. Más lánynak viszont tetszhetnek azok, amiket értem tett.

Számítanak az apró dolgok: névnapi felköszöntés, betegségkor látogatás, hosszú ölelés, megértés: ha valami baj van, hallgasd meg, próbálj segíteni rajta.

Ajándékok: csoki, vagy akár a kedvenc cd-je vagy könyve..

Hívd fel, miszerint unatkozol/szomorú vagy, és beszélni szerettél volna valakivel.

Bókolj neki mindenképp, kérdezd a napjáról.. egy kicsit azért játssz vele: tegyük fel, este van, egy szál köntösben beszéltek a gépen. Írd neki hogy beindult a fantáziád :DDD

egyelőre ennyit tudtam összeszedni, remélem tudtam segíteni

2013. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is az lenne a legjobb, ha elmondanád neki, mit érzel. Ha elég erős a barátságotok, nem fogja egy ilyen dolog tönkretenni.

Velünk ugyanez a helyzet, nem mondom, hogy könnyű, de örülök, hogy megbeszéltük, mert így legalább nem azon gondolkodom, hogy vajon ő is így érez-e, hanem tudom az álláspontját. Az elején nagyon rossz lesz, de később túllépsz rajta és egy másik lány fogja elrabolni a szíved. Kitartás, drukkolok! Ha gondolod írj privit, segítek ha tudok. :)

2013. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!