Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Orosz barát? De agresszívak nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orosz barát? De agresszívak nem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, de orosz, az oroszokról pedig azt hallottam, hogy agresszívak.. találkoztam egyszer futóban már a szüleivel is, az apja olyan mint egy gengszter, fekete nadrág, bőr cipő, fekete kabát stb.. félek összejönni vele, de közben meg beleszerettem..


Én 19 Ő 25 éves.


2013. szept. 30. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
egy feles vodka egy pofon!
2013. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
én lenni afgán jönni össze velem? oroszok hülyék lenni.
2013. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A magyarokról meg azt mondják, hogy alkoholisták és depressziósak, te is az vagy?
2013. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vagy te olyan szerencsés hölgy, hogy orosz maffiózók fiával jönnél össze.
2013. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2!:)))

Az oroszok annyian vannak, mint az oroszok (140 millió)

Melyikre gondolsz? Puskin, Jeszenyin, Lermontov, Tolsztoj, Csehov, Sosztakovics például nem volt agresszív. A háború alatt a pincébe betörő kiskatona elég agresszívvé volt téve.

Na, melyik? És hol?

Elég sok a maffiozó azok közt, akik a világot járják..

A szibériai kis dácsában a minusz 40 fokban meg elég kevés maffiózó van, sok heroikus nagy lélek, aki némán küzd a természettel, éli életét csendben..

Nehezet kérdeztél. Nem tudok válaszolni. (2-esnek lehet igaza, ott a pont)

2013. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Orosz cégnél dolgozom, oroszokkal. Nem agresszívak, max. hirtelen haragúak. A problémám inkább az velük, hogy nagyon nagyon lenézőek más népekkel, a magyarokkal főleg.
2013. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Я не агрессивны
2013. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

... és most, hogy a 140 millió oroszról megbeszéltünk minden fontosat, hallgassunk egy kis zenét:

Sosztakovics II keringőjét - szerelmes szíveknek valót.

http://www.youtube.com/watch?v=LX1fiE0U1qA

2013. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg pont más tapasztalataim vannak! Nagyon barátságosak és szinte imádják a magyarokat :P. A ffiak állítólag tényleg nagy állatok, náluk ez a "hagyomány", illetve nagyon erős a hierarchia, a nőnek a konyhában a helye. Viszont feleségnek orosz nőknél jobbat senki se kívánhat!
2013. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nagy állatok=medvék
2013. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!