Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszautasítás után lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítás után lehet még kapcsolat köztünk?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, pár hónapja utasított vissza egy haverom (egy kedves jóakarómnak eljárt a szája)... Azt mondta, hogy jól nézek ki, de nem akar semmit. Megmaradt közöttünk a haveri viszony, mindig együtt hülyéskedünk... Arra lennék kíváncsi, hogy meggondolhatja-a magát? Vagy nektek volt már olyan, hogy visszautasított valaki, és utána pont ő volt az, aki kezdeményezett? Vagy ez már bukott ügy? Várom tapasztalatokat, véleményeiteket! Annyit még, hogy én nem érzem magam csúnyának, szerintem szép az arcom, az alakom, és mások is dicsérnek... De ő is mondta, hogy nem a kinézetemmel van a baj, mert szép vagyok. Akkor?! Milyen okai lehetnek, ha egy fiú visszautasít egy normális kinézetű lányt? 16/L
2013. szept. 30. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Tanulj meg lemondani.Mi srácok is ezt tesszük.

2013. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szerelmes beléd akkor te fölöslegesen hajtod magad, innentől kezdve ha összejön veled akkor csak kihasználni akar. 16/F
2013. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 30. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!