Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Heló! Igazából nem nagyon tudom mit csináljak. Tetszett egy lány. Aztán most megtetszett még egy lány, és az első lány már annyira nem tetszik. Csak hát előállt egy olyan kellemetlen szituáció, hogy a haveromnak is tetszik a második lány. Ezt mondta pénteken. Ma azt mondta, kicsit elhamarkodta azt a kijelentést, nem is tetszik neki annyira. De igazából nem tudom, hogy most tetszik-e neki vagy sem. Szerintetek mit csináljak? Mert hát tetszik a lány, de a barátságunkat sem akarom elrontani a gyerekkel (elég jóban vagyunk). Előre is köszönök minden hasznos választ!

2013. szept. 30. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem randizz a barátoddal, az a legegyszerűbb.
2013. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jövök be neki. Ezen kívül valami tanács valakinek?
2013. szept. 30. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!