Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnömnek tetszik az oszálybol egy fiu (aki uj, most jött át a sulinkba) És idén a farsangon lesz párostánc amit a mi évfolyamunk fog elöadni, afféle nyitotánc. És holnap lesz az elsö tánc ésdráma oránk, és nagyon szeretne vele táncolni, de nem tudja hogyan lehetne megoldani, és engem (is) megkért, hogy segitsek neki.. Hát van pár ötletem de azért titeket is meghallgatnálak. Ti mit tennétek? Hogy oldhato meg ez az egész.? Azon kivül, hogy odamegy és megkérdezi..

2013. szept. 4. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
az ajataja elé kell tenni egy levágott lófejet azzal az üzivel, hogy: jobb lesz ha táncolsz velem, különben....
2013. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
kérje meg a tanárt biztos megengedi ha elmondja h mi a helyzet :) (L)
2013. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:)) köszi a gyors válaszokat:) az elsönek nagyon köszi a választ, mindenképp kiprobálom, ha sor kerül rá :DDD
2013. szept. 4. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért "Azon kivül, hogy odamegy és megkérdezi.." ? Az a legésszerűbb módja. Ha a tanár kényszeríti bele a dologba, ahogy a 2. válaszoló írta, akkor lehet, nem szívesen csinálja és csak elmegy a kedve a barátnőddel való ismerkedéstől. Szerintem az a legtisztességesebb, ha nem sunyiban szervezkedtek, hanem összeszed a kis csaj egy kis bátorságot és elé áll:) Nagyon vonzó és érdekes tud lenni egy olyan lány a fiúk számára, akiben van elég bátorság szemtől szembe beszélni és nem fél kimondani ami épp a fejében jár. Mivel új a srác, nem hiszem, hogy rosszul jönnétek ki az ilyesfajta "rákérdezősdiből", mert egyrészt szerintem örülni fog, hogy be tud illeszkedni, másrészt meg nem fog kiröhögni az egész osztály, mert nem pletykálja el mindenkinek, hisz még nincs kinek! :) Ha azonban mégis nemet mond, az is jó dolog, mert nem kergetsz tovább lehetetlen álmokat. Megéri a próbát. :)
2013. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!