Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan lányokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan lányokat, akik pénzért szeretkeznek és bevállalnak bárkit, kinézettől függetlenül?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 22:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: Na nem mondod?
2013. szept. 30. 22:44
 12/19 anonim ***** válasza:
82%

Ha vkit a prostik is elutasítanak ott k.rv@ nagy gáz lehet :D


De amúgy ha beírod a megyéd nevét + sexpartner, kidobja a találatok között amit keresel.

2013. szept. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom elképzelni, hogy nincsenek itthon bevállalósabb lányok. Azért ebben mégis csak nagyhatalom a mi országunk.

Nem szívesen döglök meg szüzen.

2013. szept. 30. 23:36
 14/19 anonim ***** válasza:

Senki sem döglik meg szüzen kérdező, az élet megbsz mindenkit! ;) Mennyi idős vagy amúgy?


Ezen az oldalon nem találsz? Tele van ez is...

2013. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
23
2013. okt. 1. 21:02
 16/19 anonim ***** válasza:
de miért utasított el?
2013. okt. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23 éveddel akkor még fiatal vagy. Én 31 vagyok és helyzet ugyanaz, annyi kivételével, h én még nem próbálkoztam fizetőssel. :(
2013. okt. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, nem mondta, én meg nem firtattam. Így is elég ciki volt. Azt hittem csak a prostikat csak a pénz érdekli, de úgy látszik hazudik aki ilyet mond. Sajnos még náluk is van egy bizonyos határ ami alatt nem. Azt hiszem, hogy ha milliárdos lennék az se javítana a helyzetemen.
2013. okt. 3. 20:39
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem kifogtál egy miss pics*t, aki azt hiszi, hogy a kurv*lkodás azt jelenti, hogy jópasikkal szexel pénzért :D

Vagy ápolatlan voltál. Vagy valami perverz vágyad volt, amit nem jeleztél előre :D

Bár nekem nincs tapasztalatom kurv*k terén, de csak ezeket tudom elképzelni :D

2013. okt. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!