Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi baja lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap bemutatott az exem a családjának. Minden jó volt. Reggel csináltam neki reggelit, mondta mennyire szeret, stb... haza ment, és pár órával később felhívtam egy apróság miatt, amit nem intézett el, és ezért kidobott rögtön. Hozzá tenném, nő annyit még nem tett meg érte, mint én, ezt mondta is... Azóta folyton egyszer azt írja, hogy vége, máskor hogy nem, mikor azt, hogy vége, rögtön újra sms-t ír, felhív...
2013. szept. 30. 23:27
 1/7 A kérdező kommentje:
ezt az sms, illetve telefonhívásos dolgot 10 órán keresztül csinálta, míg le nem merült a telefonja.
2013. szept. 30. 23:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdődő paranoid skizofrénia.
2013. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elmebeteg, vagy más van neki


33/F

2013. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezekben a kérdésekben nem vagyok jó, mert nem értem se a nőket, se a férfiakat.
2013. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
tiszta elmebaj.
2013. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
DaveGrohl te is földönkívüli vagy?
2013. szept. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyerekes a viselkedése.Vagy van neki valaki más.Vagy nem akar igazán téged valami miatt.
2013. szept. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!