Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ez nálatok mit jelent? 14/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez nálatok mit jelent? 14/l

Figyelt kérdés
Egy fiubarátommal beszélgettem és megkérdeztem tőle hogy mi a legnagyobb titka, és azt mondta hogyha elmondom én is akkor elmondja. Jó elmondtam az össszes titkomat és még ígyse akarja elmondani :( Aztán ott nyavajogtam hogy mondja már el. tisztára kész vagyok mert nem lehet akkora titok hogy ne mondja el!!!! Erre azt mondta hogy megmondja ha eljön az ideje. Arra gondoltam hogy lehet az a titka hogy szeret vagy nem tudom.

2013. okt. 1. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges hogy szeret. :)
2013. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Osztom 1-es véleményét:D
2013. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azt várta hogy azt mond a legnagyobb titkod az hogy szereted őt. 99,999 % hogy ez így van

16/F

2013. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. az a durva hogy tényleg az a legnagyobb titkom
2013. okt. 1. 15:20
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem mertem mondani :(
2013. okt. 1. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondd neki, hogy van még egy titkod, amit nem mondtál el.. aztán hátha kiböki hogy szeret és akkor te is elmondhatod a te titkodat. :))
2013. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megpróbálom de nagyon nehéz
2013. okt. 1. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!