Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszem a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem a lányoknak?

Figyelt kérdés

14 vagyok.Tudom még fiatal vagyok,de egyszerűen a lány osztálytársaim nem úgy tekintenek rám mint a többi fiúra,hanem valahogy másként,mintha ott sem lennék.Pedig van egy haverom aki sokkal rondább meg hát mindenki le nyomorékozza meg stb. de egyszerűen őt észreveszik és el is beszélgetnek vele a lányok.Itt egy kép rólam [link]

vagy szeritetek más hajviselet kellene ? mert itt egy olyan kép amikor nincs rajtam sapka [link]

Am meg még az is a baj hogy egyszerűen amikor mellém űl egy lány és beszélgetünk akkor az elején teljesen lefagyok,de amikor már egy ideje elbeszélgetek vele utánna már minden sima csak a kezdésnél nem.Valamit tudnátok erre is mondani hogy hogyan legyek egy kicsit rámenősebb is meg a beszélgetéssel is.Ezt azért is kérdezem mert van egy olyan oldal aminek az a neve,hogy ismeretlenek.com és ott írogattam,de a legtöbb lány miután elküldöm a képet rögtön kilép a chatből.Ja am azon az oldalon elég jól elírogatok a lányokkal.Tudnátok segíteni?



2013. okt. 1. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

kicsit ismerős vagy... nem tudom honnan, de az is lehet hogy csak hasonlítasz valakire,

a válasz: szerintem aranyos vagy, elfogadnálak öcsémnek :)

ne törődj még a lányokkal...

2013. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert még nem vagy legalább 20 éves.


Amúgy meg valószínű simán s-ggfejek az osztálytársaid.

2013. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert ilyen sapkát hordasz?
2013. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túl jól nézel ki és arra gondolnak nincs esélyük nálad
2013. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Frufrud zselézd fel,sokat javít ;)
2013. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük.
2013. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz a kommenteket 5 válaszoló.És a többieknek is köszönöm a válaszokat.Főleg a 1 és a 4 válaszolónak egy kis önbizalmat adtatok.:)
2013. okt. 1. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok :)

amúgy lehet hogy tényleg csak szimplán s*ggf*j*k a lányok, túl sok a média által butított tv-függő KISLÁNY, aki csak az alkonyatban kinéző nem reális valótlan fiúkra bukik akik elérhetetlenek... örülök hogy nem vagyok lányos lány :D

egyre több felszínes ri***c... ezért barátkozok idősebb fiúkkal/férfiakkal, azok legalább nem gyerekesek (annyira :D )...

2013. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!