Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt velem ilyen ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt velem ilyen ez a lány? :- (

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy csajjal innen gyakoriról.Nagyon elesettnek látszott,csak vigasztalni akartam.Mondtam,hogy szívesen udvarolnék neki,de messze lakom nagyon.Ki szedte belőlem,hogy külföldi vagyok.ok,látszólag nem zavarta.Sok mindenről beszéltünk.Szűz volt.En is az vagyok.En mindenben támogattam,volt egy betegsége,mondtam,hogy én így is tudnám szeretni.Mindig bántottak a barátnői stb.En ott voltam neki mindig.Képet cseréltünk.Egyre jobban bele melegedtünk.Szexchat-eltunk.Küldött képeket magáról.Teljesen meztelenül.Skypon azt is meg tette,hogy halljam ahogy pisil.Azt mondta volt egy barátja,de elhagyta nagyon friss a seb stb stb.Ugy volt,hogy talizok vele.Fel utazom hozza.Ra írtam a gyakorin egy másik nickel,hogy ismerkednek,és lebukott.Engem le tagadott,hogy vagyok neki.Skypon sírt nekem,hogy ne hagyjam el.Szeret engem.Egy het múlva kommeteltem a kérdését,és rám irt,hogy ismerkedne.Tiszta ideg lettem.De meg győzött a barátnője,hogy milyen rosszul van a csaj miattam.Sajnálja,hogy hazudott nekem,hogy szeret,de legyek türelemmel,meg fog szeretni engem.Megbocsátottam.Egy másik oldalon ahol fen volt,megint rá írtam.Megint le bukott.Újból meg bocsátottam,avval a kikötéssel,hogy ő utazik le hozzam.Engem mar csak a szex lehetősége érdekelt.Haragudtam rá.Azután egy nap kitorolt.Egy sort irt.A facen láttam,hogy kapcsolatba van egy ronda idős pasassal.Miért volt ilyen genya velem?Többször mondtam neki,hogy ne hülyítsen,meg értem ha közelebbi fiút akar.Ezekre mindig meg sértődött.

2013. okt. 1. 21:25
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
bántották*
2013. okt. 1. 21:26
 2/30 anonim ***** válasza:
48%
Hogy te mekkora egy kocka lúzer vagy.Felutazol meghúzod és még mit szerettél volna?
2013. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Barátnőt akartam!
2013. okt. 1. 21:28
 4/30 Tarnolf ***** válasza:
100%
Bocs a szóért, de azért csinálta, mert egy romlott, buta szajha.
2013. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb fiacskám megtanulod, hogy az ilyen szexchates nők ilyenek. Kivétel nélkül.
2013. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
De mindent el árult magáról :S
2013. okt. 1. 21:29
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell a neten ismerkedni. Élőben pár nap alatt NAGYJÁBÓL meg lehet ismerni a másikat a gesztusokból, stílusából, kisugárzásából, de neten nem.

A másik, hogy minek bocsátottál meg annyiszor? Te voltál a hülye...

2013. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer már rájöttél hogy nem csak veled ismerkedik miért nem hagytad a francba? Az ilyennel nem kell foglalkozni. Azért mondott el mindent magáról mert nincs vesztenivalója, messze laksz, nincs közös ismerős, miért ne mondaná el.
2013. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Egy szó jutott az eszembe: közönséges. Miért kellett volna neked ez a kapcsolat, már ne haragudj, hogy megkérdezem?
2013. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Mert nekem is szükségem volna mar valakire,azért :(
2013. okt. 1. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!