Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ott szoktatok aludni a párotoknál amikor "piros betűs" napjaitok vannak? Hogy szokott reagálni rá a párotok?

Figyelt kérdés
Én ezeken a napokon nem igazán szeretek ott aludni...
2013. ápr. 2. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy közös albérletben lakunk így igen. :-)

Nem szokott rá semmi különöset reagálni, kellene valamit? Teljesen természetes dolog!

2013. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, ha úgy alakul akkor ott alszom olyankor is. Miért ne? Nem szokott semmit reagálni, igaza van az első válaszolónak, ez egy természetes folyamat. :) Téged miért feszélyez ez a szitu?
2013. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden hétvégén együtt alszunk, szóval előfordul, hogy kifogjuk, tekintve, hogy nekem egy hétig tart. Nem szokta zavarni, néha csalódik, mert el szokta felejteni és akkor rájön, hogy most nem lehet. Nyilván tudja, hogy ilyenkor gyakrabban járok a mosdóba, meg este betétet használok, de nem zavarja, hogy most ezért undorodjon vagy valami. El kell fogadni, ez az élet rendje.
2013. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ő is szokott itt :) nincs ezzel semmi baj. mondjuk én tampont hordok szóval olyan mintha nem is lenne. engem nem zavar páromat sem. csak hát olyankor nincs szex de attól még jó vele lenni.
2013. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem, én sem szeretek úgy ott aludni. én meg szoktam mondani kerek perec sokszor még előre, hogy ne tervezzen ne várja egész nap az estét és megérti, nincs ebből gond
2013. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem egy kicsit feszélyez... például esetleges "balesetek" miatt, átázok stb. Meg én is betétek használok és csak nem olyan ha elkezdene simogatni és a fenekemhez ér, engem zavar egy kicsit :/ szerintetek 'hülye' vagyok?
2013. ápr. 2. 20:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye :) Amúgy meg azt nyugodtan megbeszélheted vele, hogy ilyenkor ne akarja simogatni a fenekedet, és akkor te sem fogod magad annyira feszélyezve érezni. De összebújva elaludni ilyenkor is nagyon jó^^
2013. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom mindig tudja mikor jön meg, olyankor tudja hogy ne jöjjön a fürdőbe ha zuhanyzom, tudja hogy betétet használok éjszakára, ilyenkor mindig jól megmaszíroz:P és együtt kuncogunk azon hogy lehet hallani hova megyek a lakásban mert "csörög" a betét. Plusz i.yenkor a balesetek elkerülése érdekében van nála egy alvó törcsim :P amugy én ezt mindig is cikinek tartottam, de mióta együtt vagyunk (4év) és látom hogy kezeli, már kezdem ezt a ciki dolgot elhagyni. Nem kell semmimás kisgatya a bugyi fölé, reggel-este fürcsi, és alvásnál alád egy törcsi( ha nagyon megvan, nekem 8 nap, ebből 4 nap olyan hogy 6-7 tampon ,ell egy nap+2betét este).
2013. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, szokott. Lényegében fél életét velem tölti, meg egyébként sem bírnánk ki egy hetet egymás nélkül. Semmi gáz nincs, nem nyúl hozzám, meg vigasztal, simogat, ha görcsölök. Pizsigatya helyett tréning max, és baleset sincs.
2013. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is betétet használok :)

Igen a simi ilyenkor engem is zavar, próbálom elkerülni olyankor, hogy kettesben maradjunk inkább elmegyünk valahova és akkor nem téved oda a keze :) Ezt tudom ajánlani, ha ágyban vagytok akkor meg foglald le a kezeit :)

Olyankor én sem engedem, hogy odalent simogasson. ELég ciki de még nem szólt érte talán nem is vett észre semmit :)

2013. ápr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!