Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel régen jóban voltunk, de utána bizonyos okok miatt elváltak az útjaink. De nemrég rám írt facebookon, és tök jót beszélgettünk, írta, hogy mennyire hiányoztam neki ( csak egy kérdés...akkor miért nem keresett egy éven keresztül?), mindegy, megbeszéltük, hogy majd találkozunk. :) Ez körülbelül 4-5 napja lehetett, azóta nem írt, pedig fent van.

Az a baj, hogy nem igazán bízom meg benne, mert hallottam olyat, hogy csak szórakozik a lányokkal, és kihasználja őket. Ráadásul jól néz ki, így eléggé bomlanak utána a csajok. Ezek persze nem biztos, hogy így vannak, de ha már ezt beszélik, akkor csak van valami valóságalapja :/ De közben nekem meg nagyon bejön a srác, és nagyon szeretnék vele találkozni, de "megégetni" sem akarom magam, mert az előző kapcsolatomon is elég nehezen léptem túl. Szerintetek mit tegyek? Írjak rá én? Vagy várjam meg míg ő keres? Vagy talán hagynom kéne az egészet? Fogalmam sincs, mit tegyek... légyszi normális válaszokat írjatok, lehet privátban is, ha valami nem egyértelmű :)



2013. okt. 3. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek hiányzol az keres aki meg nem keres... (levonhatod a következtetést) szerintem talált másik lyukat. Ennyi.
2013. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamuzik a fazon, lépd át, többre sem érdemes.Ez minden csak nem férfi.Még egy mezei pasinak sem jó, mert hazudós.
2013. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe azt a srácot.Keress egy normálisat,aki nem használja ki a lányokat,és tényleg érdekled,nem pedig egy újabb serlegként tekint rád.

25/F

2013. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Van egy srác..."

Na ez már jól kezdődik!

Tudod mit? el sem olvasom, a válaszom:

Mond el neki!

2013. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, attól tartok igazatok van, csakhát pont az esetem a srác, és olyan szépeket írt (persze tudom, én vagyok a hülye, hogy elhiszem), de ilyeneket mostanában nem kaptam senkitől, és annyira jól esett......
2013. okt. 3. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy srác sokat el tud érni hízelkedéssel,meg kedves szavakkal.Aztán hirtelen amikor meg lettél neki,akkor mehetsz,amerre látsz.Nem kell rögtön az első tahóval,aki szépeket mond neked(hogy ágyba vigyen téged) leállni.
2013. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valszeg mar el is erte amit akart. Vagyis nemsokara elfogja. Ugyanis azzal, hogy itt ezt kerdezed latszik, hogy tokre epekedsz utana. Kivetette a csalit azt mar csak hegyezi a fa... fogat mikor mesz a kelepcebe. Ergo azt kell eldontened akarsz e preda lenni vagy nem. De persze az is lehet, hogy tokre normalis es komoly kapcsolatot akar csak valamiert szar a hire :D
2013. okt. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!