Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs mit kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit kezdjek már magammal?

Figyelt kérdés

Volt egyszer egy srác:) csak látásból ismertem és nagyon vonzó srác, egyszer egy bálban odamentem hozzá gyújtóért és beszélgettünk és smároltunk:) és én nem értem hogyan de valamiért beleszerettem pedig nem is ismerem.. és csak részegen beszéltünk és semmire se emlékszem szinte csak már a jelenléte megbabonáz( azóta se beszéltünk és a suliban ha elmegyek mellete mindig elfordul), aztán eltelt egy kis idő és a következő bálban találkoztam egy másik sráccal ő ismeri az előbb említett fiút és vele beszélgettem róla illetve annyit tudtam meg róla hogy ő szerelmes az egyik osztálytársába aki nem tud ránézni úgy mint egy fiúra( ezt ő nem tudja) és az utóbbi sráccal az után a bál után nagyon sokat beszéltem( mint kiderült ők legjobb barátok) és egyszer csak valami megváltozott és fogalmam sincs hogy mi mert már nem ír vagy ha én írok akkor kábé csak én mesélek ő meg 1-2 szavas válaszokat ad, vagy leráz persze iskolában ha meglát köszön és mindig valamilyen formában hozzám ér ( elmegyek mellete és beletúr a hajamba, megüt a füzetével) de nem tudom mi változott..rá kérdeztem és valami kamuszöveget talált ki ( mármint egy hülyeséget, de hát ha ezt írom neki hogy tuti kamu akkor se is lefogja tagadni, hisz nem akarja elmondani) (még egy buliban mikor nem tudtam hogy ismeri az első ként említett fiút akkor smároltam vele, de félre értés ne essék nem akarok vele járni) de attól még élek hogy egy barátot veszítek el

nem kérek olyan válaszokat hogy mind kettővel smároltam..


2013. okt. 3. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés itt?
2013. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mit kezdjek magammal? mit csináljak a fiúkkal? mert én ugy gondolom hogy az amelyikük tetszett el kéne felejtenem.. és nem tudom mit csináljak azzal kapcsolatban hogy a másikkal barátok maradjunk, és mi lehet az oka hogy fura mostanában?
2013. okt. 3. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:
gyere össze velem
2013. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak kérdések amelyekre csak mi magunk tudhatjuk a választ.
2013. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!