Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van az öcsémnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van az öcsémnek?

Figyelt kérdés

Tegnap este rajta kaptam, hogy szagolgatja a szennyesben levő használt bugyijaim, azt se tudtam hirtelen mit mondjak, szó nélkül bejöttem a szobámba.. azóta nem beszéltem vele.

Most mit mondjak neki? Mondjam el a szüleinknek? Én 17 vagyok az öcsém 15 éves.


2013. okt. 4. 08:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
jaj el nem mondd már a szüleidnek. persze,hogy ez fura, de akkor se hozd őt ilyen helyzetbe, max vele beszéld meg kettesben, hogy ilyet ne csináljon többet. amúgy ha lesz barátnője, akkor már nem a tiédet fogja szagolgatni.:P
2013. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd hogy megújjazzon vagy legalább megfogdosson, komoly baja lehet belőle, ha a perverz irányokba próbálja kielégiteni vágyait. Higyj nekem, egy antiszociális egyén lehet belőle aki sose jön össze normális nővel, és rosszal is igen nehezen. Ha lazán túlesz az első kíváncsiságon, ezeken a legalapvetőbbeken akkor lenyugszik és nem lesz már annyira kiéhezve/ráfeszülve a kérdésre hogy szagolgassa a bugyid.


HA SZERETED MEGTESZED! ha nem akarja próbáld újra, mig belemegy, ne hanyagold el. De amúgy kerithetsz egy barátnőt is...de lehet nyugodtabb lenne a te társaságodban...

2013. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az öcséd egyszerűen csak kíváncsi volt rá , milyen lehet a punci illata (rosszabb esetben szaga). :D


Ebből nem következik az , hogy szexuálisan is kívánna téged...Szerintem maradjon meg köztetek , egy életre lelki sérülést okozhatsz neki azzal ha elmondod a szüleidnek , vagy másnak.

2013. okt. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Lehet csak véletlen volt, és te pont rosszkor léptél be.

Lehet valaminek nagyon fura szaga volt a szennyesben, és gondolta megnézi, hogy nem-e a tiéd az, vagy simán kiváncsi volt, hogyha az ő gatyája büdös, akkor vajon a tiéd milyen.

Vagy csak ökörködött, vagy csak szimplán kiváncsi.


Felejtsd el, és ne mond meg a szüleidnek, meg senkinek se.

Próbálj normális lenni vele, és viccként felfogni, de ne nevesd ki előtte, meg sehogy sem.

2013. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nekem 20évesen még nem jutott eszembe h szagolgassam a hugom bugyiját :D
2013. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
# 15 Most már el gondolkodol rajta szerintem :D
2013. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne mondd el és ne szólj neki erről!

Baromira zavarba hoznád és mit mondanál neki, milyen választ vársz?

2013. okt. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!