Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy elég komplikált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy elég komplikált kérdésem, és segítségre van szükségem. Valakinek ötlete? (15/L)

Figyelt kérdés
9.-es vagyok, és van három problémám. Három fiú. Az első fiú P. Őt már a legelső napon kiszúrtam magamnak. Szerintem ő is engem, sőt, tuti, mert minden egyes alkalommal, amikor találkozunk, mélyen a szemembe néz, és mosolyog. Egyel fölöttem jár, még sosem beszélgettünk, de érzem, hogy lenne valami, ha "lehetne".. A másik fiú D. Ő az osztálytársam. Nagyon-nagyon helyes srác. Amikor nekik tesijük van, és mi, lányok kimegyünk megnézni a bénázásaikat (bocsxD), látom, hogy sokszor rámnéz, szerintem kíváncsi, hogy mikor nézem őt v. nemtom... És egyszer megvédett a szüleim előtt (!), amikor a suliról meg a jegyekről volt szó.... pedig nem is voltam akkor ott, amikor beszélgettek. A harmadik fiú M. Ő most végzős, és talán méég sokkal helyesebb mint a másik kettő együtt (ezt csak úgy írom..) Egy nap azt vettem észre, hogy figyel. Nem tudom, hogy vettem észre, és hogy reagáltam, de meglepett. Aztán más alkalmakkor is, állandóan engem nézett. Ez jól esik, de mindegyik fiú olyan megközelíthetetlen, és hát választanom kéne... nem játszhatok az érzésekkel. Hm..ez van. Ugye segítetek nekem? És abban is, hogy hogy közeledjek észrevétlenül, ha esetleg...:)
2009. okt. 2. 19:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ismered valamelyiket is?
2009. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem osztálytársal sose járj,ez tapasztalat. az biztos. sztem neked a 10.es lenne jó.
2009. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát ismerem az osztálytársamat.. látásból, mert még nem beszéltünk..na jó csak 2 szót: helloszija. =( a10.-es meg méég...hát edződni kell, na. a végzős.... őróla csak jókat hallok. nos? :( tanácstalan vagyooooooooook! =(=(=(
2009. okt. 2. 19:59
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
próbálkozz a végzőssel:DD
2009. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindegyik megkozelithetetlen akkor nincs gond.Keress foldi halandot:D
2009. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
úgy tűnik h neked a végzős jön be a legjobban...úgyhogy próbálkozz nála;)
2009. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

első válaszoló.:

jahh akkor végzős sztem is (:

2009. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 aftersex ***** válasza:
73%

szeerintem a mai viláág undora amikor a 20éves pasik a 15éves lánnyokkal mászkálnak.. nemtudom, az énszemszögemből pedofília.. és csatlakozom az előttem szólóhoz hogy osztálytársal ne! :) szerintem a 10. :) ^^

F16

2009. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

CSak ismételni tudom az előttem szólókat!

Oszt társsal ne!

A végzós annyiből jobb h ha szakítottok utánna nem kell több éven keresztül látnod még:D

a Nevüket tudod?

Ha igen nézd emg őket myvipen hátha visszanéznek.

egyébként énis 9.-es vagyok:D

2009. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2.vok

sztem végzőssel azért ne mert max csak kihasznál+szexet akar és csak örülne neki h ien fiatal b.nője van

sztem a 10.essel próbálkozz, nemhiszem hogy nagy bajod lenne:D

amúgy hol szoktad látni? udvaron vagy benn? egyedül vagy??,

2009. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!