Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy hülye kérdésem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy hülye kérdésem, és segítségre van szükségem. Valakinek ötlete? (15/L)

Figyelt kérdés

Nos, megpróbálom röviden összefoglalni...

Van egy fiú aki tetszik vagy annál több. 15 éves, nagyon helyes, nagyon jófej, nagyon okos stb.

Még nyáron egy közösségi oldalon láttam meg és írtam neki. Sokáig leveleztünk majd elkérte az msn-em.

Kamoztunk és beszélgettünk. Kiderült róla,hogy általánosságban nem szereti az embereket ezért nem olyan nyitott mások felé,de van 3 barátja akikért még a lelkét is odaadná. Egyrejobban megismertem és kívülállóknak egyre megközelíthetetlenebbnek tűnik. Szeretnék vele összejönni.

Hogy csináljam?


2010. jan. 2. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Állj elé és mond meg neki nyiltan ha közel enged a szivéhez valószinű ő is igy érez csak nem mer lépni sok sikert
2010. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen vele élőben? MIlyen a közös hullámhossz amikor együtt vagytok?
2010. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ritkán találkozunk,mert messze lakunk egymástól.

de akkor röhögünk és olyanokról beszélgetünk,mint amilyenekről a haverokkal szoktam.

Szerintem sokkal könnyebb lenne minden,ha össze tudnék haverkodni a barátaival...de félek írni kekik és elkérni tőlük az msn címük. Ez szerintem nagyon furcsa,mert ezelőtt még sosem féltem ráírni senkire.

2010. jan. 2. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Sejtem milyen lehet a srác. Én sem vagyok oda az emberekért viszont akiben látok vmit azt mindig próbálom közel állítani magamhoz a többivel meg csak formális kapcsolatot alakítok ki. Szerintem hülyeség a barátain kerezstűl megismerni őt, én úgy vagyok vele ,h ha megismerek egy lányt és méltónak tartom akkor mutatom be nekik és kikérem a véleményüket róla, szóval ha majd bemutat nekik az már jó jel. Találkozgass vele, célozgass h te mit is érzel iránta s ha veszi a lapot akkor mondani fogja ,h ő is úgy érez esetleg barátként tekint rád vagy más egyébb.
2010. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!