Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás? Van még esély 'több mint barátság'-ra?

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulimban, akivel kb. egy éve ismerjük egymást. Nem egy évfolyamra jártunk,így alapból nem sokat találkozunk, de mostanában, ha szembe megyünk egymással tiszta bunkók vagyunk (mind az én részemről, mind az övéről). Mintha nem is ismernénk egymást! Ez nálam a félénkség jele, ugyanis (ahogy már jól sejted) nekem tetszik a fiú. Lehetséges, hogy tud róla Ő is, de nem sok esélyét látom. Nála akkor ez most a megtagadás és a viszonzatlan érzelmek jele lenne? Vga ynem tudja hogyan közeledjen? Nála is csak a félénkség uralkodik? :)

16/L



2013. okt. 4. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
tessék neked kezdeményezni 1x élőbe meg 1x fbn tuti veszi a lapot.
2013. okt. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régebben is bunkón mentetek el egymás mellett? Amúgy lehetséges amit mondasz (nem tudja hogy közeledjen) sztem ne légy bunkó hanem dobj oda egy mosolyt köszónj neki aztán egy idő múlva ha tetszel neki és te kedvesen viszonyulsz hozzá akkor neki is változnia kell a bunkóból a kedves felé, ha nem teszi meg valszeg mégse tetszel neki
2013. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, tavaly még minden rendben volt, mosolyogva köszöntünk egymásnak. Ez idén kezdődött el, és nagyon nem tetszik nekem.
2013. okt. 6. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet h hallót rólad vmit ami nem tetszett neki,beleunt h egyikötök se közeledett úgy , vagy talált egy másik lányt :/csináld azt amit mondtam :)
2013. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!