Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi legyen? Félek elveszte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Félek elvesztem a szerelmem

Figyelt kérdés

szoval ma a barátnőm arra kérte a barátját hogy ne keresse többé, és felejtse el, mert az ex pasijával újra együtt vannak. amikor ezt mesélte lehidaltam úgy meglepődtem. először is szegény srác; nem ezt érdemli. nem tudom hogy tehetett ilyet vele egy klassz 10/10 es volt mikozben az exe folyton megütötte megalázta plusz nem egy einstein .... jó nem az én dolgom

vagyis itt jövök képbe én. a barátommal 1 éve együtt vagyunk, imádjuk egymást és nagyon őszinték vagyunk egymáshoz. talán túlságosan is. elmesélte hogy amikor az előző barátnője szakított vele, fél évig kitartóan ostromolta hogy ujra összejöjjenek ,holott akkor már ismerkedés fázisban voltunk. ez még annyira nem is zavar. csak az hogy még utolsó találkozáskor is búcsúpuszit adott neki meg a csaj ellökte magától ő azért is ölelgette...hagyján. utána hetekig letargiában volt és azelőtt hogy megcsókolt, az exnője miatt sírt hogy már tényleg vége. ezt màr nehezen viselem meg csodálom is hogy olyan szekér után futott ami már elment régen. foggal körömmel ragaszkodik azután aki nem is szerette és megalázta.. plusz a legjobb amitől kiakadok hogy hónapokig csak az exe járt a fejében amiközben velem volt. nagyon szomorú vagyok hogy èn teljesen imádom őt és mindent megteszek érte ő valahol máshol jár. szokta mondani hogy attól fél nem tudja viszonozni azt amit kap tőlem. értsem úgy hogy nem is tudja mit akar?

tudjátok egy kissebb párhuzamot vélek felfedezni a barátnőm és a barátom viselkedésében. rettegek hogy hiába imádom őt ha a volt csaj megkeresné hogy meggondolta magát szerintem elgondolkodna és visszamenne hozzá. nagyom nagyon félek. vele erről nem beszélhetek mert lehet hogy megharagudna. de most is potyognak a konnyeim hogy mi lesz.

beszéljünk erről kérlek titeket


2013. okt. 4. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
"vele erről nem beszélhetek mert lehet hogy megharagudna." és itt kellene elgondolkozni, hogy ez mennyire hangzik normálisnak. Ilyenkor az ember pánikban van, én is abban voltam. Ekkor születnek a legidiótább cselekvések.
2013. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:( veletek megtörtènt ilyen?
2013. okt. 4. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lépett még mindig túl az előzőn.. Erről muszáj beszélned vele, hiába nem akaródzik. Kérdezd meg, hányadán áll veled, s az exével hogy. A vita még a kisebb gond, meg hogy félsz, hogy megharagszik. Szerintem a sötétben tapogatózni még rosszabb..
2013. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jovo heten kifaggatom errol mert nem hagy nyugodni ez. szegeny lehet kiakad. multkor azt mondta nem konnyu velem lepest tartani ( minden teren)
2013. okt. 4. 23:06
 5/8 A kérdező kommentje:

amikor osszejottunk azt mondta azert jon velem ossze mert bebizonyosodott szamara hogy nagyon szeretem es mar o is elfelejtett minden regi dolgot, tisztan kezd uj eletet. erre honapokkal kesobb kiderul hogy korantsem van igy.

nem akarok bolhabol elefantot csinalni,,, elkepzelheto az is hogy o nagyot csalodott de osszeszedte magat. es velem van, boldog, szeret, ugyanakkor neha eszebe jut ez-az.


erdekes hogy ez velem nem esik meg. a volt regesregi baratomra nem gondolok mikozben vele setalok..

2013. okt. 4. 23:11
 6/8 A kérdező kommentje:
mindenkepp megtargyaljuk megha ossze is kapunk ez miatt. nekem ez nagyon fontos.
2013. okt. 4. 23:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sanszosnak tűnik, hogy te csak egy pótlék vagy neki.
2013. okt. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

pótlék?

de hát nem helyettesítem a volt nőjét én teljesen új vagyok neki

2013. okt. 5. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!