Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16 éves srác és egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves srác és egy 13 éves csaj lehetnek együtt, ha tényleg szeretik egymást?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves srác és egy 13 éves csaj lehetnek együtt, ha tényleg szeretik egymást?

16/F



2013. okt. 5. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehetnek szexuálisan az új törvény szerint.
2013. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
dugni, akarsz?
2013. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Sok kivetnivalót nem látok benne.
2013. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy járhatunk-e, a nélkül, hogy bárki is kibeszélne a hátunk mögött, és hogy egyikünknek sem legyen ciki a kapcsolat?!
2013. okt. 5. 18:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Én tuti kibeszélném őket, mert gáz! Főleg a pasi részéről... énis 16 vagyok, de egy 13 éves még nagyon kislány hozzám...
2013. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben vagyok, csak fordítva. Én vagyok a 13 éves lány... A srác nem vesz észre, vagy csak én nem látom... Szerintem nem gáz, mit megadnék Érte :(
2013. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bolond vagy? Biztos, hogy nem! Én korombelivel sem járnék, nemhogy egy 16 éves fiúval! Nem bírtok várni 1-2 évet, neki minek ilyen korán palizni, te meg miért nem egy hasonló korú lányt keresel?
2013. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szülőként nem hiszem, hogy nagyon örülnék a dolognak (mindegy kinek a szülője vagyok). Persze hasonló kérdések válaszai alapján most biztos le leszek hurrogva...na de nem baj, nekem ez az értékrendem!

Igaz, hogy a lányok hamarabb érnek, de szerintem a lány ráérne még a párkapcsolatra 2-3 évet. A barátkozással (ha nincs hátsó szándék) nincs gond...bár szerintem ebben az időben ekkora korkülönbség még nagy ahhoz, hogy közös témátok legyen.

2013. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

Igazából ez előtt már jártam 2 korombeli 16 éves lánnyal, és valahogy zavart.. mert egyrészről osztálytársak voltunk mindkettővel, és túl sokat voltunk együtt.. Az egyik ilyen kapcsolatomnak 14 nap után vége is lett... a másik több hónapig bírta de.. azt éreztem mintha csak haverok lennénk mert..szinte nem is voltunk együtt, alig csókolóztunk... És igaz,hogy ő még csak 13 éves de engem nem zavar, és a mások véleménye se nagyon érdekel... Szerintem inkább az a ciki ha a csaj az idősebb mindegy mennyivel akár 1 évvel is.. És ő más mint a többi 13 éves kis csaj! Ő érettebb sokkal mint a többiek, sokan nézik 18-nak is néha (És ezzel nem kell azt hinni, hogy az aki kihívóan öltözzködik, és felhívja magára a figyelmet...), mert nem az csak a külseje, és a gondolkozása is felér egy 16 évesével.. Szóval mégegyszer köszönöm a válaszokat.... de én őt szeretem és nem érdekel mások véleménye!:)

Amúgy láttam a válaszok között egy 13 éves lányét! Te se add fel 3 év nem a világ vége:)) Ja és sajnálom, hogy valaki azon van felháborodva, hogy a lányok 13-14 éves korukban fiúznak... Komolyan az ilyen hol él?! Mit kell ezen felháborodni, a normális érett 13-14 évesek ilyenkor már szerelmesek és ez a normális... Most ha valaki a "szerelmes" szó alatt arra gondol.. akkor tévedés ne essék én nem arra gondolok, hogy 13 évesen veszítse el minden csaj a szüzességét hanem arra, hogy attól mert szerelmes vagy van egy kapcsolata de arról még szó sincs akkor miért kell lehurrogni, hogy 13 évesen szerelmes?! Komolyan az ilyen ember szerintem nem tudja mi az a tini/gyerek kori szerelem....

2013. okt. 12. 14:22
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Te ritka nagy gyökér vagy ;)
2013. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!