Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem segít senki rajtam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem segít senki rajtam? Már nagyon régóta egy lány lábszagát szeretném érezni és a lábait a kezemben tartani.

Figyelt kérdés
Miért tartja mindenki ezt elítélendőnek? Képtelen vagyok az ismerkedésre, képtelen vagyok barátnőt szerezni, ha nem segítetek rajtam, 10 év múlva is itt leszek és ugyanezt kérdezgetem.

2013. okt. 5. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Mi viszont nem leszünk itt 10 év múlva szóval csak nyugodtan.
2013. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
prosti nem jó?
2013. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
akkor 10 év múlva újra fel lesz rakva?
2013. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
keress egy barátnőt és annak élvezheted. amúgy nem ismeretlen ez a dolog mert sokan rajonganak ezekért. pl. én is. de nem ilyen extrém módon.
2013. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
talán ne a lábával kezd az ismerkedést
2013. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Intoxcation ***** válasza:
83%
Mert egy kis férfiasság kell a csajozáshoz, és nem GYK-n kell megtanulni. Ha semmi nem megy, akkor egyedül fogsz megöregedni, esetleg egy háziállattal. EZ AZ IGAZSÁG.
2013. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

"10 év múlva is itt leszek és ugyanezt kérdezgetem."


elbírja a szerver.. ha meg nem majd bővítik.. engem meg nem zavarsz szóval lelked rajta :D

2013. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Küldhetek egy zoknit. A kérdés az, hogy mennyit szánsz rá.
2013. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok embernek vannak fétisei, csak mindenkinél más az.

A te eseted a leggyakoribb, legalább is úgy tudom, a lábfétis aki imádja a harisnyás lányok lábát szagolni, simogatni, vagy bármi ami a lábukhoz kapcsolódhat. Valakinek női cipő fétise van, valaki csak a harisnyásokra bukik, de arra nagyon. Van akinek szoknya fétise van vagy fürdőruha fétise, de ebbe is van akinek csak az egybe részes fürdőruhás lányok jönnek be vagy a ritka ugyan de néha idegesítő a tornadressz fétisesek. Amikor általános iskolás voltam, végig dresszt kellett hordanunk tesin és nagyon ritkán vehettünk rá pólót, nadrágot, és mit mondjak amikor az udvaron voltunk volt pár olyan tag aki érdekes mód mindig akkor ment el a sportpálya előtti részen amikor valakinek kint volt tesi órája, ezt már számtalanszor megfigyelték, pedig 20-30 év körüli tagok voltak, és számtalan olyan kérdés volt itt az oldalon is ezzel kapcsolatban, meg olvastam is ilyeneket.

Amikor elkezdett népszerű lenni idehaza a facebook, volt fent rólam egy kép amin megvoltam jelölve de nyilvános volt mindenki láthatta akkor még és az akkori 8. os képem volt fent amikor egy iskolai futóverseny volt a városban és volt fent pár kép ami rólam meg osztálytársaimról készült, mondanom sem kell hogy dresszben voltunk mert külön kérték, hogy az legyen az azonosításunk miatt vagy mi. És volt hogy pár alak csak azért akart velem ismerkedni de velem egyidősek mert tornadresszben voltam és reménykedtek hogy abba is leszek amikor együtt leszünk.

De vannak olyanok is akik az egybe részes ruhákra buknak azokra a szoknyásokra. Vannak olyanok akik a farmer szoknyás lányokra buknak, ismerek egy olyan srácot aki azokra bukik akik katonai ruhában vannak, persze lányok, rengeteg ilyen képe van a gépen, sokan azt hiszik róla hogy kattant csávó pedig teljesen normális csak ő ezekre bukik.

Nos te is ilyen vagy és látom be is ismered, de elmondom neked hogy erről nem lesz könnyű leszoknod, én például régóta a hosszú hajú pasikra bukom és a barátomnak is az van pedig már em rocker, de a haja megmaradt, nem miattam mert amikor megismerkedtünk már rég otthagyta a rock mániáját de a haja mindig megvan mert neki az áll jól és ez nem csak az én véleményem, és bármennyi régi képét láttam amin rövid hajjal volt, nem nézett ki jól, független attól hogy én a hosszú hajúakra bukom. Ezt nem tudom elhagyni, ilyen vagyok, el kell fogadnom ezt, ez alapján választottam párt is magamnak, szerencsére szerencsém volt ebben. Nem csak a haja meg a kinézete miatt vagyok a párommal igaz nagydarab mackós pasiról van szó, de hihetetlen kedves, és aranyos, sok barátnőm eddig azt hitte hogy egy semmire való pasi mert külsőre teljesen átlagos, félelmetes, mogorva kinézete van és semmi vonzó, de amikor ők is megismerték kellemesen csalódtak benne. Szóval mint nő azt mondom neked ne ezzel a lábmániáddal próbálj csajozni, tanuld meg kontrollálni magad, az ismerkedésnél, ne hozd fel a láb témát, lehetőleg ne figyelj a lábára, ne azt nézd, ha már összejöttetek, és szóba kerülnek ezek akkor is finoman valdd be neki a dolgot, ha igazán kedvel és alapból sem vagy egy bolond ember akkor nem lesz ebből baj.

2013. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
10 év múlva is azt kérded? Csak mondom, hogy tilos a kérdés ismétlés és ugyan azt megkérdezni szabály ellenes is.
2013. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!