Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem is tudom, vagy csak nem akarom elfogadni. A lányok "tetszenek", de már belegondoltam és rá jöttem hogy nem vonzódom hozzájuk szexuális úton. Ebből már rá lehetne jönni, de van egy gond. Tetszenek, hogy ha látok egyet akkor egyből ölelgetni, csókolgatni (ne röhögj :-D) Már egyszer szerelmes is voltam egy lányba. A fiúkkal más a helyzet. Hozzájuk vonzódom szexuális úton és szerelmi úton is. Ha meglátok egyet akkor egyből elképzelem meztelenül. Más emberek véleményét pont l#sz#rom. Az egyetlenek akiknek a véleménye érdekel azok a szüleim. Nem merem nekik elmondani. Persze, ha meleg lennék. Kezdek "félni" hogy az vagyok. Segítsetek :-)
2013. okt. 5. 20:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Mivel kitetted a kérdést ezért olyan gondolatok kavarognak a fejedben miszerint te a saját nemedhez vonzódsz, tehát szerintem először is próbálj meg megbizonyosodni róla és utána gyere vissza ha még mindig nem tiszta az ügy.
2013. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként amit mi ide leírunk azok is vélemények tehát ha nem érdekel kár volt kitenni a kérdést.
2013. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Intoxcation ***** válasza:
Próbálj meg egy lányt ágyba vinni. Ha nem sikerül, akkor sajnos 38 fok felett vagy.
2013. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

" Tetszenek, hogy ha látok egyet akkor egyből ölelgetni, csókolgatni (ne röhögj :-D) Már egyszer szerelmes is voltam egy lányba. A fiúkkal más a helyzet. Hozzájuk vonzódom szexuális úton és szerelmi úton is. "

...

A fentiek alapján kb. 355⁰ meleg vagy.

2013. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel másnak a véleménye, akkor menj apádékhoz és kérdezd meg tőlük. Ne pedig itt.
2013. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eléggé félreértettétek. Úgy nem érdekel a véleményük hogy ha le$uziznak akkor leszarom. Nem úgy hogy nem érdekel a véleményetek. Akkor nem írnék kérdést...
2013. okt. 5. 20:32
 9/12 anonim ***** válasza:
biszex és nem meleg.
2013. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biszex vagy.
2013. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!