Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyen? Tudom, hogy sokkal jobbat kaphatnék de leragadtam ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

Az ,hogy én minek tartom magamat azt ,most inkább hagyjuk de mások is mondták már nekem ,hogy egy ilyen mint én ezerszer jobbat is kaphatna mint Ő. Kezdjük ott én nem vagyok egy ilyen egyszerű alkat, problémás ,sok mentális hullámvasúttal magam mögött mondhatjuk afféle "rosszifús" alkat bár ez nagyon béna. Ezt is most csak azért írom mert nem nagyon tudok normális érzelmeket kialakítani és jó pár szívet összetörtem már, nem is vagyok az az otthonülős problémamentes fiatal szóval ilyesmi. Mások mondták, meg nem is vagyok hülye meg minek ez az ál szerénykedés, szóval jóképű vagyok eléggé és nem is kell nagyon általában megerőltetnem magam egy "elcsábításhoz". A farkam se kicsi és használni is tudom, még egy kis eszem is van... Ezenkívül van egy olyan mérhetetlenül gyermeteg és érzékeny oldalam amiről rajtam kívül senki sem tud max sejtheti. Ez jópárszor megszivatott már.

És most is ez van... volt egy lány régóta ismerem már régen teljesen oda volt értem, én is érte csak valahogy nem jött össze. De valahogy mindig is úgy gondoltam rá, szóval ilyen nagyon különleges volt számomra mindig. Eléggé ritkán találkozunk manapság mondhatni alig. Ő az évek során hát most szépen mondom ahogy azt itt szokás megfogalmazni neki "múltja van" , tehát mondhatjuk rá ,hogy eléggé r*ibancos életet élt... Ami nálam kizáró ok mindig is az volt. Nem is a legszebb lány akit valaha láttam(persze nem ronda). És mégis folyton vissza tér az életembe és csak rá gondolok... beleszerettem és nem tudok mit tenni, de ez már pár éve így megy. Voltak mások meg minden de hozzá mindig visszatértem, de sosem volt köztünk semmi. És most sem biztos ,hogy kéne hogy legyen. De nem tudok mit csinálni. Próbáljam meg vele vagy megint "felejtsem el" ??


2013. okt. 5. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:

volt.

ezt hívják szerelemnek. ha meg nem az, akkor szeretet, vonzódás.

2013. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg.Ha nem megy,akkor könnyebben tudod elengedni,és később már nem fog úgy kísérteni.De legalább megpróbáltad,és nem azon fogsz még évekig szenvedni,hogy mi lett volna,ha...
2013. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ő az egyetlen akinél félek próbálkozni... És nem is találkozunk mostanság.
2013. okt. 5. 21:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Bár olyan jó lenne ha összefutnánk...De nemtudom köszönésen kívül még mint mondhatnék... Ha róla van szó egyszerűen nem vagyok önmagam
2013. okt. 5. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Hívd fel,vagy írj neki,hogy találkozni szeretnél vele.

Akkor még ne támadd le az érzéseiddel,várj,hogy ő milyen lesz veled,hogyan viszonyul hozzád.Türelme és idő.

2013. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3 Érzed a veszted? Mert ha nem volt közöttetek semmi és igy érzel, mi lesz akkor ha testileg is lesz közötök, és még feljebb léptek? és a nőt esetleg el kell utána engedned? hogy fogod tudni? mennyire fogtok sérülni? vagy nem fogtok?

kifogjátok-e egymás nélkül birni, vagy csak együtt?


sok a kérdés.

2013. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom... De vele akarok lenni, és ez rohadt sz*ar érzés. És kezdjük azzal ,hogy tudnám elviselni a sok kis "kalandját" ? Erre gondolok már görcsbe rándul a kezem komolyan... Nagyon féltékeny vagyok amúgy is.
2013. okt. 5. 22:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a lényeg ami melletted van, és nem az ami előtted-az a mult, elmúlt. De amit irtál az alapján szerintem pont neki lehetne oka a féltékenykedésre masszívan.
2013. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten hasonlítotok.Nem tudom ő mennyire jön be a pasiknak,de amiket te elmeséltél,hogy tenned sem kell nagyon.Nem egyszerű a lánynak sem a helyzete,ha egy kicsit belegondolsz.Én is hasonló szituációban vagyok,annyi különbséggel,hogy nincsen olyan múltam,viszont a pasinak igen,és még most is feltűnnek régebbről nők,amit eléggé nehéz elviselni,mert neki hízelgő a hiúságának.
2013. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ehhez nem tudok hozzászólni, még is megtettem :D
2013. okt. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!