Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én még mindig akarom őt! De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én még mindig akarom őt! De mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jártam az osztálytársammal de már szakitottunk és most irtó látványosan elkezdett udvarolni egyik osztálytársamnak.Énmég mindig szeretem őt és beleőrülök a látványba amikor látom hogy mitcsinál a csajjal.Megkérdeztem a lányt és aztmonta hogy neki nemtetszik (nemtudom hogy higyjek-e neki vagy sem)viszont a srác úgytudja hogy nekem más tetszik(ráadásul a volt barátom ismeri őt és kész időzített bomba hogy mikor mondja el neki, vagy már el is monta..) és irtó bunkó lett velem,viszont mindenféleképpen visszaakarom kapni őt....
2009. nov. 8. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni, akkor visszajön!
2009. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtds el, mert ahogy leírod eléggé szemét!
2009. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!