Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel akarom adni az egészet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenshi333 kérdése:

Fel akarom adni az egészet. Megéri?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem középsuliba járni. Koleszos vagyok Kecskeméten. Művészeti suliba járok, és ez eddig jól hangzik.

De teljesen el van cseszve minden. Van egy tanár, aki gyűlöl. De gőzöm sincs miért! 1-eseketírogat be, ha nem vagyok ott órán, és így nem tudom odaadni a rajzot, ami aznapra kellett. Totális csőd vagyok?

Kibeszélnek, amikor nem csináltam semmi rosszat.

Kiderült hogy pajzsmirigy túlműködésem van, és teljesen kikészültem!

Sulit akarok váltani, de a szüleim szemébe nem merem mondani. annyira örültek hogy felvettek ide, és sírni kezdek, ha erre az egészre gondolok...

Kérlek, írjatok valami tippet...


2011. okt. 22. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ezek csak a kezdeti nehézségek.. én is otthagytam anno a gimit, h elmenjek közgázra, aztan meg ott annyira kevésnek tartottam azt, amit tanultunk, h visszamentem a gimibe.. de megérte :)
2011. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hm leesett melyik a művészeti suli :D mindenképpen mond el a szüleidnek biztos meglehet velük beszélni és megfogják érte
2011. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szólj az igazgatónak és dramatizáld túl, hogy a tanárod egy barom :)
2011. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ui.: Kecskemét szép hely, fősulit ott végeztem el 2éve :))
2011. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Én mezőgazdaságira is gondoltam, mikor lehetett sulit nézni, de nagyon össze vagyok gabalyodva.

Tegnap elhatároztam hogy szólok nekik, de amikor anyukám mondta, hogy ha lett volna az ő idejében ilyen suli, tuti oda ment volna, egyszerűen megakadtam, és nem mondtam meg.

De nem akarok visszamenni a koleszba ma. Még előtte mondjam el nekik?

2011. okt. 23. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!