Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék úgy magabiztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék úgy magabiztos, hogy közben igazából nem vagyok valami okos?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Színészkedj.
2013. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Képezd magad.
2013. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed magad magabiztosnak, akkor viselkedj úgy, mintha az lennél, és egy idő után az is leszel :D Komolyan.
2013. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem egyszerűbb ennél. Vegyél elő például egy biosz könyvet tanuld meg az egészet majd tanulj meg egy másikat meg egy harmadikat. Ezután felvételizz egy remek orvosi egyetemre, ahol szerezz egy diplomát, doktorálj le majd maradj ott kutatni és fedezz fel egy régóta keresett gyógymódot. Ezek után okos leszel és bátran odaállhatsz bárki elé nagy önbizalommal.
2013. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ostoba emberek a legmagabiztosabbak, mert nincsen fogalmuk a tudatlanságukról, és az intelligens és művelt emberek a legbizonytalanabbak, mert hatalmas belátásuk van abba, amit nem tudnak.
2013. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Ezután felvételizz egy remek orvosi egyetemre, ahol szerezz egy diplomát,"


Rohadtul nem használ. Én legalábbis orvostanhallgatóként baromira nem érzem magam magabiztosnak, kivéve ha betegekkel kell kommunikálni.

2013. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
attól h két lábon járó lexikon vagy még nem leszel magabiztos.
2013. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
ha ez segít akkor az sem magabiztos aki okos
2013. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
# 8 Nem sokat segített.
2013. okt. 6. 17:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért ennek beismerése már elég nagy pozitívum szerintem. Legalább tisztában vagy a hibáiddal. :) Nálam már plusz pontot szerezne egy ilyen nő. /Tudom, hogy nem írtad a nemed, de pasikkal nem foglalkozok. :D/
2013. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!