Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt akarom, hogy bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarom, hogy bennem menjen el a párom, hogy érjem el, hogy ne vegye ki mikor elmegy?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék babót, csak sajnos a párom egyenlőre nem, viszont tudom, hogy ha már meglenne szeretné. Szeretném ha valahogy elmenne úgy bennem, hogy "véletlenül", mit tegyek, hogy tegyem?
2013. okt. 6. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
egyetlen férfit sem lehet gyerekkel megfogni.
2013. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
szerintem itasd le és csináljátok úgy akkor szerintem tuti nem húzza majd ki :)
2013. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Vegyél valakitől egy adag spermahabot.
2013. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 ASOT ***** válasza:
100%

Neeee! Istenem nee!

Ne legyél ilyen hülye ostoba idióta!

Tudod te a fenéket!


Mind a kettőtöknek akarni kell azt a gyereket! Ne hozz önhatalmúlag ilyenben döntést légyszíves! Legyen eszed. Beszélj vele!

2013. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Első válaszoló ezt te teljesen rosszul látod ....
2013. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Te eszednél vagy? Ha a párod nem akar gyereket akkor minek erőlteted rá? Ez nem vicc!
2013. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szájba mehet!
2013. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a szart gondolsz? Ha azt mondta, hogy ő nem akar gyereket, akkor te miért gondolod, hogy "jajj biztos akar, csak nem mondja ki"? Nehogy már "véletlenül" akard belekergetni őt a gyerekvállalásba.
2013. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"tudom, hogy ha már meglenne szeretné." aha persze, hát hogyne.

Beszélj vele erről! A legnagyobb női hülyeségek egyike amit megtehetnek.

2013. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló!

Pedig nem lehet!

Ha azért maradnak együtt akkor az már régen egy rossz kapcsolat és a másik kihasználása. Önzőség!

2013. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!