Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves létemre még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves létemre még sosem voltam igazán szerelmes. Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Egy nagyon rövid kapcsolatom volt eddig, de az is csak ilyen "tiniszerelem" még 14 évesen. Nem voltam még sosem szerelmes, időnként érzek fellángolásokat, de azok se tartanak néhány napnál esetleg hétnél tovább. Persze vannak, akik tetszenek, de belsőre mindig van valami, ami nem stimmel. Nálam csak olyan jöhet szóba, akivel hosszútávra tervezhetek, akár házasságot, családot (és ő is komolyan vesz), de ehhez nekem az a minimális elvárás, hogy ne legyen nálam butább. Nem hiszem, hogy ez olyan lehetetlen feladat lenne, de a mai világban így kb 10-ből 8 ember kiesik. Nem azért mondom, mert beképzelt vagyok, de nekem az fontos, hogy tudjunk beszélgetni, legalább a világ dolgaival legyen tisztában, nem az a lényeg, h jó jegyei legyenek stb. Ezenkívül szükségem van arra, hogy valamiben felnézhessek rá, de ez lehet akár annyi is, hogy megszerel dolgokat, ha elromlik vagy hasonló.

Már többször alakulgatott valami fiúkkal, de a randinál tovább sosem jutottunk, mert úgy éreztem, hogy nem ők a nekemvalóak.

Szóval lényeg a lényeg, úgy érzem, hogy nem találkoztam még olyan fiúval, akibe szerelmes tudnék lenni, és nyugtatgatom magam, hogy majd eljön, de évek óta erre várok és kezdem azt gondolni, hogy nem is fogok ilyennel találkozni.

Nekem túlzottak az elvárásaim? Vagy tényleg csak még nem találkoztam a megfelelő emberrel?

L


2013. szept. 7. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem benned szemejszerint hanem a fajtadba. az h a nok szerelmesek az legenda majd ha jon egy eleg jol kinezo csavo vagy eleg gazad lassan az ugyis fontosabb szempont akkor az leszel majd.
2013. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő.
2013. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem utóbbi.


Sajnos a lányok között is ritka,aki komolyra tervezne,mert még ki akarják magukat élni :/

2013. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A tökéletes férfi személyiség nem létezik, ilyen dolog után ne fuss. Próbáld meg mindenkiben a szépet látni, és ha megismersz valakit ne rögtön kritikus szemmel nézd, próbálj jobban belelátni, milyen értékek vannak a hibái mögött.

17/F

2013. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt olyan mintha én írtam volna :/ 19/F


Egyébként az sem mindegy, hogy milyen korosztályt "néztél" ki magadnak? Mert nekem az a tapasztalatom, hogy a korombeli lányok a 5-10 évvel idősebb pasasokra hajtanak.

2013. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még nem találtad meg aki hozzád való :) de ez még változhat, szóval fel a fejjel! :)
2013. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
persze h arra hajtanak azoknak van mar penzuk mondom kb 20tol jon a penzbeli hatalmas elvaras (is) a meglevo tobbi melle.
2013. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"de belsőre mindig van valami, ami nem stimmel. "


-váó, nem mondod. tudod senki sem tökéletes xd

2013. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jaaj, nem kell kiforgatni a szavaimat, köszönöm. Remélem a többieknek nem okozott problémát megérteni, hogy mire gondolok.
2013. szept. 7. 20:41
 10/11 anonim ***** válasza:
#5 vagyok! mivel én azt írtam, hogy mintha én írtam volna csak férfi szemmel, akkor láthatod, hogy nem okozott problémát megérteni ;)
2013. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!