Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha 18 éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 18 éves vagyok és még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

és még nem csókolóztam?

én nagyon égőnek tartom, vagyis inkább zavarónak, mert körülöttem mindenkinek van párja,én meg nem kellek senkinek



2013. okt. 6. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
én sem....sőt még csaj kezét sem fogtam meg soha...ehhez mit szólsz...hmmm? 21f
2013. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Nekem se volt még senkim...

17f

2013. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Nem gáz, én is ebben a helyzetben vagyok, mint te, de sebaj majd eljön a mi időnk is egyszer.. :)

f/19

2013. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Mi van a mai fiatalokkal?
2013. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi, legalább vigasztaló h nem csak én vagyok így
2013. okt. 6. 20:37
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az. Ezt az időt használd önmagad képzésére, szellemileg vagy akár fizikailag is. Csináld azt, amit szeretsz és ne görcsölj a barát-téma miatt. Olvass, művelődj, járj edzeni, hogy több önbizalmad legyen. Akármi, csak rázd le magadról ezt a feszültséget, mert ez csak árt, ha "eteted". :) 20/f
2013. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Én is 18. szülinapom előtt pár nappal csókolóztam először. Akkor volt az első barátom, bár nem nevezném kapcsolatnak se. 3 hétig tartott mindössze, de utólag már nem is bánom, hogy vége lett. Én csak nyertem vele.


Szóval nem gáz, ne aggódj! :)

2013. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem gáz egyáltalán. Inkább legyél ilyen mint olyan akin már átment a fél város és azt kérdezgeti itt gyakorin, hogy "úristen,lehetek terhes?"

Ne zavarjon,hogy másoknak van párja,neked is lesz hidd el.Nem kell görcsölni ezen.

2013. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Írj rám és nem kell tovább égned:)
2013. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22/F és üdv a klubban. Azok szerint gáz, akik birkaszellemben követi a többieket. Engem hót' hidegen hagy, ki mit gondol.
2013. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!