Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon irreális, elképzelhetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon irreális, elképzelhetetlen az alábbi?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy egy szerelem elmúlik, már évek óta mással él valaki házasságban, de beül egyszer csak a régi szerelmével valahová kávézni, csak hogy elmeséljék, ki hogy van, mint két régi barát, úgy, hogy előtte évekig nem is találkoztak, kommunikáltak? Történt már veletek ilyen, akármelyik szereplőként? Van ebben valami elítélendő?
2009. nov. 9. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem előfordulhat. Egy ismerősöm (nő) az első szerelmével 22 éve tartja a kapcsolatot, évente 5-6szor összefutnak kávézni, beszélgetni. Pedig már mindkettőnek gyereke van, házasok voltak (a pasi 2x is), a nőnek párkapcsolata van. Ők azok akik sosem fognak tudni elszakadni egymástól:) járni nem tudnának már együtt, de évi pár találkozás jólesik nekik, nagyokat beszélgetnek, nevetgélnek:-) ja, és 40 évesek:)
2009. nov. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok, még annyit hogy nem elítélendő.
2009. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És mit mond a házastársának?? "Drágám, figyu, beülök a ...-val egy kávéra, de ne aggódj, csak érdekel, mi van vele azóta..."?
2009. nov. 9. 10:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem így a jó. Én sem tudnék soha teljesen elszakadni az első igazi szerelmemtől, még ha nem is akarok már semmit. Örökre fontos marad nekem.
2009. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
első vagyok. nincs házastársa egyiknek sem:) és nem mondanak semmit a párjuknak... munka után találkoznak egy kávéra, és tényleg semmi másra:)
2009. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
11:06, hogyan tartjátok a kapcsolatot? Igazából arról van szó, hogy szívesen megkérdezném az exet, hogy van, hogy alakul az élete, semmi hátsó szándékom nincs. De két dolog aggaszt: nem akarom a férjem háta mögött csinálni, és félek, nem tudnám megmagyarázni egyszerűbben, minthogy érdekel, mint valaki, aki régen fontos volt, a másik meg, hogy mi lesz, ha az ex azt hiszi, nem jó a házasságom, vagy hiányzik nekem úgy...hogyan lehet ezeket az akadályokat kiküszöbölni?
2009. nov. 9. 12:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. Én is megbeszélem néha egyik-másik exemmel, hogy kivel mi van. Egyiknek még az aktuális pasiügyeimet is elmesélem, és ahol tud, szívesen ad tanácsot. Annak idején a kapcsolat kimerült, végérvényesen vége lett, nem maradt bennünk semmi - ebben az esetben lehetséges a későbbiekben a barátság. Persze nem olyan egymás nyakában lógó barátság, de valamilyen szinten.
2009. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod a férjed háta mögött, akkor vidd magaddal, úgy legalább a férjed is érzi majd a bizalmadat...És nem gondolja azt, ha kiderül a dolog, hogy esetleg Ti ketten TUDOD!
2009. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
miért lenne elítélendő? én is néha összefutok régi csajaimmal, és csajom is néha összefut dumálni az exekkel. mi ebben a gond, nem értem.
2009. nov. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már sok év eltelt azóta...talán hülyén venné ki magát.
2009. nov. 11. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!