Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne próbálkoznom nála?

Figyelt kérdés
Az egyetem beindulásával lassan kezd kialakulni egy kis csoport, és a múltkor pár csaj felvetette, hogy csinálnak a facebookon egy kört, ahová feltölthetünk hasznos dolgokat, üzenhetünk egymásnak stb. Van egy nagyon szép, csinos lány, ő rögtön megtetszett nekem, beszélgettünk egy keveset, és kiderült, hogy egészen közel lakunk egymáshoz (kb. 40 km), meg egy gimibe is jártunk, csak pár év eltéréssel. Mondta az egyik lány, hogy megkeres face-en mindenkit a csoportból, vagy ha gondolom, akkor én is megjelölhetem valamelyikőjüket, aztán így megtalálom a csoportot is. Az egyik este látom, hogy megjelölt ez a lány, visszaigazoltam, erre vagy két perc múlva megjelölt a "kiszemeltem" is. Meglepődtem, mert erre nem számítottam, de jólesett. Én is gondoltam arra, hogy megjelölöm őt, de megelőzött, és nem tudom, hogy kedvel-e, vagy "csak úgy" jelölt meg, de kicsit gyanús, hogy kb. két perccel az után történt, hogy visszaigazoltam a másik csajt, bár nyilván lehet véletlen is. Szeretnék nála kezdeményezni, de nem tudom, bejövök-e neki, viszont jól el lehet vele beszélgetni, vannak céljai, értelmes lány, somolyog a poénjaimon, ha posztolok valamit a face-es csoportban, szinte elsőként lájkolja. Tudom, hogy ezekből nem lehet sokat leszűrni, és nem is akarom áltatni magam semmivel, nem akarok belelátni semmit. Viszont tetszik nekem a lány, ezt talán észre is vette, sokat szoktam nézni őt (viszonylag könnyű, mert vele szemben ülök), csak azt nem tudom, tetszenék-e neki. Meg hát azt se tudom, mit tehetnék, szerintetek gáz lenne megkérdezni, hogy meghívhatnám-e valamire (süti, kávé)? Nem akarok beégni, ciki lenne így ott ülni vele szemben. Plusz általában a barátnőivel lófrál, szóval nem is egyszerű egyedül elkapni. Szerintetek lehetséges, hogy kedvel, és hogy van némi esélyem nála? Köszi a normális válaszokat.

2013. okt. 6. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, semmit nem jelentenek. Ettől függetlenül, puding próbája az evés. Meg kell kérdezni, hogy lenne-e kedve elmenni veled valamerre.


Igazából ennyire az elején, még bármi lehet.

2013. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz. Hát félek, hogy túl korán lenne, bár a franc se tudja, mert ha meg túl későn lépek, az lehet a baj. Fogalmam sincs, hogyan tudnám kipuhatolni, hogy bejövök-e neki, irtó kellemetlen lenne úgy ülni ott, hogy nemet mondott.
2013. okt. 6. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Értelemszerűen ne akkor kérdezd meg, amikor ott van az egész bagázs. Már alapjában megkérdezni úgy nekem gáz lenne. Még az is jobb, ha elkezdesz vele akár Facebookon beszélgetni és egy kis ismeretség után rákérdezel a dologra.


Lehet, hogy tényleg korai még egy kicsit, próbáld meg megismerni jobban és hagyd, hogy ő is megismerjen.

2013. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy szeretném, hogy mindenki ott van a közelben, csak általában "bandában" jár. Mondjuk eleve tapasztalatlan vagyok, és bele szoktam futni mindenféle pofonokba, úgyhogy ez most sincs kizárva. A facebookot személytelennek tartom, de ha nem lesz más megoldás, akkor ez is jó lesz, csak nem tudnám, milyen indokkal írjak neki. Igen, én is érzem, hogy még talán korai, de sajnos akkor se jártam jobban, ha sokáig vártam. Még talán hanyagolom egy ideig az elhívást, aztán meglátjuk, csak azt se szeretném, hogy valaki más lecsapja a kezemről. :)
2013. okt. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!