Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes tovább próbálkoznom nála? Miért ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy lány, már többször randiztunk, de valahogy nem szokott engem keresni, és érdeklődni sem nagyon szokott nagyon irántam.

Pedig a barátnőjétől tudom hogy külsőre legalábbis tetszem neki.

Csak már rohadtul unom hogy mindig én érdeklődök utána és ő csak arra kérdez vissza "és te?" "és neked?" stb. formában.


Akkor most szerintetek mi van? érdeklem egyáltalán?

csak mert már többször is megszakítottam vele a kapcsolatot csak kíváncsiságból, hogy mi lesz, de eddig mind a kétszer felkeresett. Igaz akkor sem azt kérdezte meg hogy vagyok mi van velem, hanem azt hogy mit csinálok.


Szerintetek érdeklem? Akar tőlem valamit?

Vagy miért ilyen?

én 21F ő 20L


2010. aug. 23. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha csak olyanokat kérdez, hogy "és te?" meg "és neked?", akkor kérdezz tőle olyanokat, amit bővebben ki kell fejtenie...

Pl. milyen számodra egy ideális pasi? Mi a legkedvesebb gyerekkori élményed? satöbbi... ilyen elvont fogalmakra is kérdezz rá, hogy "mit jelent számodra a bizalom?"... Nekem ezek be szoktak válni...

2010. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha felkeresett, mikor Te nem, akkor feltételezni merem, hogy érdekled.


Én a helyedben ezt a problémámat tisztáznám vele.

2010. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Visszahúzódóbb fajta aki nem kezdeményez hanem régebbi felfogású tudod a pasi teper aztán annyi.


Attól mert még nem keres elfogadja a közeledésed szóval van esély....ne feledd amelyik lány kezdeményez, keress az más fiúval is valószínűleg ugyanígy viselkedik amikor egy lány nagyon partner és cserfes és keres és st akkor mindig az jut eszembe hogy más fiúval is így viselkedik egy csajnak legyen már tartása ember!!!


Örülj neki legalább NŐ nem kis pcs@.


Bejössz neki tuti.

2010. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdez rá és beszéljétek meg! Jobb mint a barkóba.


77% voltam aki írta hogy a nőnek legyen tartása.

2010. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

elsőnek:

"mi a kedvenc gyerekkori élményed?"

"..., és neked?"


"mit jelent számodra a bizalom?"

"..., és neked?"


hiányzik hogy semmit sem kérdez tőlem, mintha nem is szeretne megisemrni.

2010. aug. 23. 12:45
 6/9 A kérdező kommentje:

kedves 77%-os, örülök hogy nem adja magát könnyen, de azért van egy határ.

már elfáradtam és a kezdeti lelkesedésem is alábbhagyott.


nekem ilyen barátnő nem kell, mert inkább beállok a tükör elé és beszélgetek magammal.

2010. aug. 23. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyébként már többször randiztatok és nem tudod mit akartok egymástól pontosabban hogy ő mit akar tőled?


Ezt én általában letisztázom vagy megcsókolom és engedi aztán okés, vagy beszélgetünk és tisztázzuk egymás iránti érzéseinket..nem ciki ám ilyesmiről beszélni, mert ha mindig mndent megbeszél az ember nincs félreértés.


Én simán rákérdezek, hogy tetszem én neked? Miért nem keresel engem? Stb. Egyszer játszottam a KANT aztán évekkel később kiderült nem úgy voltak a dolgok ahogy én feltételeztem csak fa.szkalap módjára nem kérdeztem rá mert az milyen már..közben pedig a csaj szeretett engem csak én is ő is büszkék voltunk és GAME OVER.

2010. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól még nem leszel kevésbé férfi mert megkérdezed mi hogy van? Jobb mint a forgatás, meg a jelek kutatása, hogy nem kérdez nem keres de az okokat sose tudhatod maximum feltételezhetted. Az őszinteség és nyíltság pedig erény és nem szégyen.
2010. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondok egy egyszerű velem megtörtént példát: Randiztam egy lánnyal minden a legnagyobb rendben volt megadta a számát, és én is megadtam az enyémet...minden okés. A mobilomat este belejtettem a fürdőkádba aztán elszállt a számával együtt a telefonomnak kampec. Nem tudtam keresni és ő sem engem. Aztán másnap beteg lettem Tüdőgyulladás és nem tudtam visszautazni a városba ahol tanulok hogy beszéljek a lánnyal aki ott cseredák volt mire felépültem már visszautazott Franciaországba. Tudom valószínüleg nem lett volna semmi komoly de nem ez a lényeg....


Ha téged megkérdezne a haver csaj ismerős, hogy figyelj X randiztunk és nem keresett akkor mit gondolsz?


Te mit mondanál a csaj ismerősödnek rólam? Szemét vagyok?

Hülyítettem? Van csajom? Nem tetszett?

Erről ennyit.

2010. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!