Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a fiúknak a természete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a fiúknak a természetes göndör haj?

Figyelt kérdés

A lányok nagy része vasalja a haját, és ha egy kicsi hullámot már találnak benne, rögtön "göndörnek" nevezik, és elviselhetetlennek tartják...

de nekem tényleg göndör, olyan amilyet csak fodrász tud normálisan kivasalni, leginkább az ebben a videóban szereplő lány hajához tudnám hasonlítani, viszont nekem sötétbarna. SRÁCOK! Nektek azért tetszik az ilyen haj is: http://www.youtube.com/watch?v=6J0mjHwVoTI ???



2013. okt. 7. 19:41
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Ez emberfüggő....
2013. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

Én férfiaknál is imádom a göndör hajat. :)

Persze, csak ha ápolt, mert sajnos sok pasi megnöveszti úgy a haját, hogy a hajmosás luxus, no de eltértem a tárgytól.


Egy nőnek minden haj szép, amíg ápolt és illik hozzá! :) Legyen hosszú, rövid, egyenes vagy göndör...! :)))

2013. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
nekem igen *-*
2013. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
tetszik
2013. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
(lány vagyok) és nekem is olyan hajam van mint a kérdezönek és szintén nekem is sötétbarna. Nekem is csak fodrász tudja rendesen ki vasalni, ennel ellenére nekem is kb csak kétszer volt ki vasalva életemben. Viszont én már kaptam egy fiútól negatív megjegyzést a hajamra. Szó szerint ezt: "De k***a ronda a hajad" Borzasztóan rosszul esett egy darabig de utána lesz***tam. Ja és a kérdezônek egy érdekesség: Azt olvastam hogy tízezer emberbôl egynek van csak ilyen göndör haha. Szóval szerintem örülhetünk :)
2015. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 EgyKosarasLány33 válasza:
Szerintem nagyon szerencsés vagy! Nekem is göndör hajam van és az benne a különlegesség h pár éve kezdett el begöndörödni és addig egyenes volt. És igazából ez az ami nagyon zavart az egészben. Hogy egyik nyárrol a másikra másmilyen lett a hajam. Legelőször meg csak hullámos volt aztán egyre jobban göndörödött. Volt egy időszak amikor nem bírtam elviselni és mindig vasaltam fe ma már csak úgy fogom fel, hogy ez az én ismertetojegyem, a kulonlegessegem. Az ismerőseim is mind ilyen hajat szeretnének és ha tényleg olyan szép hajad van mint a videóba sorba állhatnak érted a fiúk, mert nagyon gyönyörű!
2017. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!