Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el neki, hogy tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki, hogy tudom az igazat, vagy inkabb nem?

Figyelt kérdés
Voltam valakivel aki nagyon àtvert,nos volt,ès nem az igazi munkàjàt ès nevèt adta,azaz honapokon keresztul ugymond kettos èletet èlt!Kinyomoztam az igazat,most lesz hamarosan a nèvnapja ès arra gondoltam felkoszontom nèvnapja alkalmàbol,igy fedve fel elotte hogy tudom ki o valojàban,ès hogy nem vagyok olyan kis huje ahogy o gondolja!Tegyem ,vagy sem ?Attol tartok ,hogy egy ilyen embertol nem sok jora szàmithatok!Mit tanàcsoltok?
2012. jún. 26. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tedd csak meg. Aztán hagyd a francba.
2012. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt,h hülye így írjuk. :D Amúgy sztem tedd meg.
2012. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
"nem vagyok olyan kis HUJE" XDD birkozz meg a gondolattal hogy az vagy, mielött teszel vmit... eleve ha a faszi telibe kamuzta a teljes életét, nem lehetsz olyan ragyogó elme XD de tuti jó segged van
2012. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
En is nagyonn szeretnèm a fejèhez vàgni,de egy kicsit tartok a bosszujàtol,mert elèg zuros korokben mozog,ès azok utàn ,hogy honapokon àt kettos èletet èlt nem tudom mi lehet a fejèben!De nem birom elviselni,hogy azt hiszi o mindent megengethet magànak,ès hogy a nok mind hulyèk ès szorakozhat kedvère,amigy szegèny felesège....
2012. jún. 26. 13:07
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
És miért nem szakítod meg vele egyszerűen a kapcsolatot?
2012. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolso vàlaszolonak csak annyit,hogy sajnos manapsàg vannak olyan szemèt manipulàlok ugy nok mint fèrfiak egyarànt,akik olyan jol tudnak hazudni ès kettos èletet èlni,hogy mèg ok maguk is elhiszik!
2012. jún. 26. 13:11
 7/11 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb,de sajnos èn nagyon beleszerettem,nem tudom lenyelni,hogy igy àtvert ès ezt bàrki màssal is megtehette nem csak velem,azt szeretnèm ,ha tudnà,hogy nem szèp jàtszani màsok èrzelmeivel,aztàn simàn tovàbb àllni
2012. jún. 26. 13:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Hazudik, és manipulál bárkit. Ha a szemére veted, csak ki fog nevetni. Tanulj a hibádból, és hagyd ott egyszerűen. Úgy nem fog bántani.

Megváltoztatni nem fogod tudni, csak magadnak ártanál.

Mással is megtehetné? Igen. Megteszi? Lehet. Ott lehetsz mindig, hogy mindenkit megvédj? Nem. Fog téged szeretni? Ettől csak a tiéd lesz? Megváltozik? NEM.

2012. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lifeishard ***** válasza:
Szereted, mert átvert. Naná, hiszen ilyenkor az játszódik le mélyen, a tudatalattiban, hogy jobb ember, mint Te, mert meg merte/ meg tudta tenni Veled, megengedheti magának. Nem. Nem engedheti meg. Nem jobb ember, mint Te. Tudom, hogy qrva nehéz, mert engem is vert már át nő, akiről sosem hittem volna. Nekem is nehéz volt elszakadni. Ugyanakkor szükségszerű. Tiplizz.
2012. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Volt már hasonlo helyzetben a baratnom is, o vegul kibekult a csavoval de annak az ipsenek nem felesege volt csak baratnoje, de elhagyta az en baratnomert, mara egyutt elnek es ossze fognak hazasodni. En gyavasagnak tartom, hogy nem vallalja fel magat meg akkor is, ha durva korokben mozog valoszinu nem teged hanem magat akarja vedeni. Nehez, de hagyd ott.
2012. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!