Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik és úgy érzem, beleszerettem. Én is tetszem neki, viszont van barátnője, de vele már nem olyan jó a kapcsolata. Elmondjam neki, hogy szeretem? Csak olyan választ kérek, ami értelmes és nem bunkó, köszi. :)
2013. okt. 8. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy várd meg hogy szakítsanak (Ha fognak), vagy lehet hogy tönkreteszel egy kapcsolatot.
2013. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt a kapcsolatot tönkreteszik ők is, ha akarják.

Szerintem mondd meg neki, aztán ő kezd ezzel az infóval valamit. Vagy elutasít, vagy nem, az már az ő döntése, te meg azzal, hogy elmondod neki, a magad részéről megteszel mindent.

2013. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, el kéne mondanom, viszont a kapcsolatát sem szeretném tönkretenni. De azt sem szeretném, ha a mi kapcsolatunk is tönkremenne, szóval nehéz helyzet. :(
2013. okt. 8. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!