Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen megalázott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen megalázott helyzetben volt már része lány által?

Figyelt kérdés

Gondolok itt hogy pl elhívott randira, erre te elmész az meg oda állít a barátjával, beéget társaság előtt, vagy egyéb szivatások..randin stb.


Vagy esetleg visszafele (fiuk)...nálatok?


2013. szept. 25. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mondta a lány, hogy csajos esetét akar, és a vén nekem végig kellett néznem, ahogy minden férfivel smárol és dörgölőzik. Csodás este volt...
2013. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Húúh, ez éppen nem velem történt, hanem haverral még anno régen.


Már nem emléxek pontosan, de asszem IWIW társkeresőn vagy hol megismert egy leányzót. Aztán a főtéri nagy kávézónál találkoztak és rá 10 perc múlva megjelent a párja a lánynak. :) Az a baromi okos kiscsaj oda hívta azt a majmot, persze azt nem mondta a havernak, hogy eleve van párja. Aztán a nyomi gyereknek felment a vérnyomása és haverommal kezdett keménykedni és már-már úgy nézett ki bunyóba kezd az a ficsúr ott helyben. :D


Haver csak mosolygott. Kifizette a számlát és magabiztosan röhögve lelépett. Alaposan elmesélte aztán nekem és szétröhögtük magunkat az agytröszt szerelmeseken egy sör mellett. :D

2013. szept. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ucsó, ez jó:D

Jó is ha így fogja fel a haverod:)

2013. szept. 25. 23:51
 4/5 anonim válasza:
Egy egész villamos utazóközönsége előtt hangosan kiröhögtek, hogy össze van nőve a szemöldököm. 13 éves voltam, ők 17-18 körül.
2013. szept. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miattam öngyilkos akkart lenni de nem lett vègül(nem rèszleteznèm).14/F
2013. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!